Bridezilla v akci: Nevěsta chtěla dokonalou svatbu, tak zakázala své družičce dioptrické brýle. Prý by kazily dojem

Svatba, příběh, život, tip, pravda

Bridezilla v akci: Nevěsta chtěla dokonalou svatbu, tak zakázala své družičce dioptrické brýle. Prý by kazily dojem. Každá nevěsta si přeje mít dokonalou svatbu. A tak mohou být přípravy opravdu náročné a dlouhé. Někdy však honba po dokonalosti může vyústit až v naprosto bizarní požadavky.

Není tedy divu, že jedné svatební družičce už došla trpělivost a svěřila se na sociální síti Reddit se svým trápením. Nevěsta je její velmi blízká kamarádka a pro ni je čest, že jí může jít za družičku. Snažila se ji tedy podporovat a ve všem jí vyjít maximálně vstříc. Když však nevěsta přišla s požadavkem, aby odložila během obřadu své dioptrické brýle, bez kterých nevidí, řekla si, že toto už není normální.

Svatba
Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Přehnaná touha po dokonalosti

Nejspíše už sama nevěděla, co si má myslet a zda a jak na tyto bizarní požadavky reagovat. Napsala tedy zprávu pro nezúčastněné, aby dostala zpětnou vazbu a zjistila, jak by se zachovali jiní lidé v její situaci. Už kolem zásnub se údajně nevěsta projevila tak, že byla často naštvaná, když věci nešly podle jejích představ. S blížící se svatbou však vše začalo ještě gradovat.

Družička napsala, že už do svatby své kamarádky investovala hodně peněz, aby bylo vše podle jejích představ. Pak však přišla nevěsta s požadavky, aby si družička nechala prodloužit vlasy, a to na vlastní náklady. Další požadavek ji však překvapil ještě více. Nevěsta si nepřeje, aby měla družička během oběda a obřadu nasazené brýle. Družička sama napsala, že bez nich je „slepá jak patrona“.

Čtenáři družičku podpořili

Asi nikoho nepřekvapí, že se jí dostalo převážně podpory. Nenašel se nikdo, kdo by nevěstiny požadavky považoval za oprávněné. Je ale fakt, že pro nevěsty, které jsou náročné a lpí na nesmyslných požadavcích, se používá anglický termín „bridezilla“ – bohužel tedy tento případ není žádnou výjimkou.

 

Zdroj: https://www.eli-art.cz/blog/pet-tipu-na-dokonalou-svatbu/, https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/676379/nevesta-29-chtela-dokonalou-svatebni-cestu-vydelavala-si-na-ni-prodejem-tvrdych-drog.html

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.