Chata na Pálavě – vodní nádrž Nové Mlýny

Chata na Pálavě – vodní nádrž Nové Mlýny

4 osoby Šakvice, Jižní a střední Morava

Chata na Pálavě přímo u jezera vodní nádrž Nové Mlýny. Komfortně vybavená chata přímo u vodní nádrže Nové Mlýny s krásným výhledem na jezero. Luxusní kompletně vybavená chata pro 4 osoby. Možnost pronajmu 2 chatek vedle sebe, celkem pro 8 osob. Obě chatky se nachází ve třetí řadě jen 30 m od vody.
V přízemí chaty je plně vybavená kuchyně s jídelním koutem. Kuchyně má elek. varnou desku, mikrovlnou troubu, ledničku s mrazícím boxem, kávovar, myčku nádobí a varnou konvici. Koupelna má sprchový box, wc a umyvadlo. Po dřevěných schodech se vystoupá do podkroví, kde jsou 2 ložnice. Každá má dvě postele, celkem 4 lůžka. Před chatou je zastřešená veranda se zahradním nábytkem a BBQ( na dřevěné uhlí). Parkování přímo u chaty.
Bohužel je voda zatím jen užitková. Na začátek chystá 5 litů. Tip: pokud máte doma láhve tak si vezměte vodu s sebou z domu, ale jinak se dá voda všude koupit. Obchod v Šakvicích je otevřený i v neděli.
Místo je Ideální pro milovníky vína, rybaření, cyklistiku, windsurfing a suppborden.
Ve vzdálenosti 500 m od chaty je kemp Mars, kde vaří celý den a pořádají večery s hudbu a grilováním. Šakvice jsou vzdálené 2 km a je zde místní supermarket, restaurace a možnost navštívit vinný sklep. Zaječí je 2 km kde se nachází vinařství u Kapličky a mnoho dalších vinných sklípků a restauraci. V okolí je spousta vinných sklepu s možností ochutnávky.

Detail ubytování

Cena Hlavní sezóna * 26. * 28. * Objekt / noc * 2 500 Kč
Kapacita 4 osoby
Počet ložnic 2 ložnice
Koupelny 1
WC 1
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Chata
Využití Pouze část roku, Letní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Velikonoce
Rekreační oblast Jižní a střední Morava
Sdílet