Krásná vila – Šluknov – NP České Švýcarsko

Kontakt na majitele
Krásná vila - Šluknov - NP České Švýcarsko

Krásná vila – Šluknov – ubytování NP České Švýcarsko. Nově zrekonstruovaná secesní vila k pronájmu pro max. 15 osob (objekt se pronajímá vždy 1 skupině klientů v soukromí) se nachází na velkém pozemku se vzrostlými stromy. Pokoje jsou hotelového typu, každý má vlastní koupelnu a TV. Jedná se o dvoupodlažní vilu. V přízemí se nachází dvojlůžková ložnice (pokoj č. 1), trojlůžková ložnice s možností přistýlky (pokoj č. 2), samostatné wc, kuchyň s komorou, jídelna s krytou terasou a možností východu na zahradu, obývací pokoj s velkoplošnou TV (úhlopříčka 176 cm). V prvním patře se nachází dvoupokoj 3+2 (pokoj č. 3) a trojlůžkový pokoj s možností přistýlky (pokoj č. 4). Pokoje jsou vybavené starožitným nábytkem, matrace a rošty postelí jsou hotelového typu. Společné prostory jsou opravdu velkorysé. Všechny prostory je možné zabaezpečit alarmem.
Zahrada se rozkládá na 3500 m2 a její součástí je kryté posezení s velkou terasou a grilem, ohniště, dětské hřiště s domečkem a 4m svahovou klouzačkou. K dispozici je také garáž na uskladnění jízdních kol.
V objektu je na obou patrech dostupný internet. Topení je řešeno tepelnými čerpadly. Voda je z vlastního hloubkového vrtu. Ze tří stran nejsou sousedi, přes ulici ano. Na pozemku jsou parkovací místa pro 5 vozů. Českosaské Švýcarsko je negeografický, ale vžitý lidový název pro krajinu na obou březích řeky Labe mezi Děčínem a Pirnou. Název pochází ze sousedního území Německa, kde se od konce 18. století začalo používat názvu Saské Švýcarsko, zavedeného švýcarskými malíři, kterým zdejší krajina připomínala domovinu, Antonem Graffem a Adrianem Zinggem působícími v Drážďanech. Toto území spadá do geomorfologických celků zvaných na saské straně Elbsandsteingebirge (česky Labské pískovce, Labské pískovcové pohoří) a na české straně Děčínská vrchovina. V Evropě jde o unikátní krajinu budovanou kvádrovými pískovci, které vznikly zpevněním písků usazených na dně dávného moře koncem druhohor (ve svrchní křídě asi před 100 miliony let). Později, ve třetihorách byla pískovcová tabule tektonickými pohyby zemské kůry rozlámána a následnou erozně denundační činností rozčleněna v síť hlubokých kaňonovitých údolí a divokých roklí se svislými skalními stěnami a pískovcovými skalními věžemi. Kromě toho do ní ojediněle pronikly i sopečné výlevy čedičových láv: např. Růžovský vrch, Vosí vrch a další.

Detail ubytování

Cena Hlavní sezóna * 1. * 31. * Objekt / týden * 42 000 Kč
Kapacita 15 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 4
WC 5
Internet internet - wifi
Domácí zvířata
Typ Rekreační dům
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast České Švýcarsko a Lužické hory