Hoteltop

Hotel pro rodiny s dětmi nabízí řadu výhod

Zimní dovolená s dětmi bývá pro některé rodiče živoucí horor. Na dovolenou se jezdí za odpočinkem – a s ratolestí je to spíše služební cesta, která vás unaví dvakrát více než váš běžný denní program. Má to ale i svá pozitiva. Nádherná příroda, ticho a klid, kvalitní hotel pro rodiny s dětmi. Stačí vybrat to správné prostředí, sepsat nabitý program a hurá na relaxování!

Krkonoše nikdy nezklamou

Kdo nebyl aspoň jednou v Krkonoších, jako by nebyl Čech. Vánoce, Nový rok či jarní prázdniny, Krkonoše stále kralují a čím dál více Čechů vyhledává zimní dovolenou u nás, namísto Rakouska a Itálie nebo sousedních Tater. A není se vlastně čemu divit. Hotel pro rodiny s dětmi v této oblasti se nachází v nádherném prostředí, sjezdovek je zde hned několik, takže máte zaručeno, že vás nečekají přehnaně dlouhé, půldenní fronty na lanovku. Vyjet se sem dá navíc během celého roku. Postačí, když v létě vyměníte lyže za kolo nebo kolečkové brusle. Nudit se rozhodně nebudete.

Hoteltop

Zdroj obrázku: hoteltop.cz

Kdy se vyplatí vyrazit?

Prvním krokem k úspěšné zimní nebo i letní horské dovolené je zvolit ten správný hotel. Rodiny s dětmi obvykle vyhledávají ty, které nabízí své vlastní animační programy, výlety nebo mají dokonce i dětský koutek na hraní. Důležité je, aby bylo v okolí co nejlepší možné vyžití, a to hlavně pro ty nejmenší. Druhým krokem je sledovat výhodné sezónní nabídky. Řada hotelů nabízí takzvané akční balíčky, například vánoční nebo velikonoční. Nejen, že získáte ubytování se značnou slevou, ale přihodí vám k tomu i pár výhod navíc. ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.

Hoteltop

Zdroj obrázku: hoteltop.cz

Cena dovolené

Celková suma se samozřejmě odvíjí od daného pokoje, počtu lidí a také období, ve kterém se na dovolenou chystáte. Dá se předpokládat, že cena v hotelu pro rodiny s dětmi bude v období Vánoc, tedy v době probíhající sezóny, podstatně vyšší než například na začátku září.

Dobré tedy je, abyste dovolenou rezervovali s časovým předstihem.

Zdroj náhledového obrázku: hoteltop.cz

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *