poklad2

I Česko hledá svůj zakopaný poklad, podmínky se však nemusí líbit každému

Pokud patříte mezi milovníky dobrodružství, pak ani vám nejspíš neunikla zpráva, že se počátkem června našel ve Skalistých horách skoro legendární Fennův poklad, složený ze zlata, rubínů a diamantů a mnoha starožitností, s hodnotou více než jednoho milionu dolarů.

Možná to nevíte, ale stejný poklad na vás čeká i v ČR. Nemá tedy hodnotu milionu dolarů ale pouhého 1 000 000 Kč a nádavkem k němu dostanete i auto. Na tajném místě ho ukryl kontroverzní autor OneManShow a bavič Kazma alias Kamil Bartošek.

Kde Kazma zakopal své auto

Možná jste zaregistrovali, že jízda na červenou stála Kazmu řidičák. Ale nebyl by to on, aby nechal své auto jen tak někde ležet. Místo toho ho vložil do přepravního kontejneru a zakopal na předem určeném místě. A aby toho nebylo málo, kufr mu ještě vyzdobil jedním milionem v českých korunách.

Stírací mapa

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Vám tedy zbývá jediné – najít tohoto krasavce. Pokud se však těšíte na podobnou romantiku, jakou dal hledání pokladu Forrest Fenn, neuspějete. Netěšte na nápovědy v knížce, ale na stručné SMS. Ty získáte, pokud se zaregistrujete na Kazmových stránkách Zakopaljsemauto.cz a pošlete SMS za 30 Kč. 10.10.2020 vám pak dorazí kýžené indicii. Mimochodem, pošlete-li SMS dvě, dostanete celou tuhle parádu o den dřív. A co dál? Jednoduše hledejte. Máte na to čas do 1. listopadu, když se vám to nepovede, přijdou v tento den souřadnice pokladu na mobil všem zúčastněným. A pak už záleží jen na rychlosti.

Záruky? Ty nečekejte

Než se však do soutěže zapíšete, měli byste si dobře pročíst její podmínky. Asi nikoho nepřekvapí, že součástí souhlasu je i svolení k použití vašich kontaktních údajů pro reklamní sdělení. Veškeré natočené materiály pak mohou být natočeny zcela libovolně (takže dobře zvažte, zda vám nebude vadit, když se vaše podobizna objeví třeba na kondomech).

Nechybí ani klasická doložka o možné změně podmínek (kdykoliv) a samozřejmě také to, že nárok na odměnu není soudně vymahatelný. A jestliže se např. odmítnete účastnit plánovaného promo videa nebo i přes podepsání mlčenlivosti přece jen nějakou tu pikantnosti pustíte do éteru, pak o všechno zase přijdete. Právně je samozřejmě vše v pořádku. Záleží tedy jen na vás, zda ještě stále máte chuť se hledání Kazmova auta zúčastnit nebo ne.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *