Ubývá vám energie? Tak si ji dobijte! Třeba na nějakém wellness pobytu!

Wellness

S tím, jak se rozvolňují koronavirová vládní opatření, si zase budeme moci užívat aktivit, které nám nějakou dobu byly zapovězené. Včetně těch wellnessových. A toho bychom měli náležitě využít. Nikdo totiž neví, kdy nám tyto požitky opět budou odepřeny.

Wellness je přitom ideálním způsobem, jak posílit imunitu a s ní i zdraví. Zregenerovat tělo i ducha, což v současné době potřebujeme víc než kdykoliv před tím. A kam se vydat? Ty nejvěhlasnější lázeňské domy se nacházejí v západních Čechách.

Nejvýznamnější západočeské lázně

Wellness západní Čechy, to jsou ty nejznámější západočeské lázně. Mariánské, Františkovy i Karlovy Vary. Vybrat mezi nimi jeden lázeňský dům je vskutku tvrdým oříškem. Všechny se předhánějí nabídkou ubytování, hýčkajících procedur i skvělou kuchyní. Pokud zkrátka sháníte wellness pobyt, na nějž hned tak nezapomenete, západočeské lázně rozhodně lze doporučit.

Vítejte v Mariánkách

Jako například wellness Mariánské Lázně. Je libo čtyřhvězdičkový Gala Hotel Excelsior s neomezeným vstupem do bazénu, římských lázní i fitness centra, rašelinovou maskou a koupelí, masáží konopným olejem a galvanickým ošetřením pleti? Máte ho mít. Stejně jako neméně luxusní Chateau Monty Spa Rezort lákající na královský pobyt s patnácti procedurami, vstupy do saun a solné jeskyně.

Hurá do Karlových Varů

Spoustu luxusních lázeňských domů nabízí i wellness Karlovy Vary. S otevřenou náručí vás přivítají například ve čtyřhvězdičkovém hotelu Růže, který dokonce provozuje vlastní balneo procedury. Součástí jednoho pobytu jich je přitom deset. Královsky se o vás postarají i v Spa Hotelu Millenium, jehož provozovatelé návštěvníky lákají na báječný wellness relax zahrnující teplý rašelinový zábal, vonný parafínový zábal, královskou pivní koupel a inhalaci minerálního pramene.

Karlovy Vary

Karlovy Vary: Zdroj obrázku Pixabay.com

Františkovy Lázně pro náročné

Za relaxační lázeňskou léčbou se můžete vydat i do Františkových Lázní. Pod odkazem wellness Františkovy Lázně například najdete nabídku čtyřhvězdičkového Spa hotelu Centrum s dvanácti procedurami a volným vstupem do bazénu.

Vybírejte na Spa.cz

Nevybrali jste si? Pak s výběrem svého wellness pobytu pokračujte na serveru spa.cz. Ten jich totiž momentálně sdružuje 3 424. Věřte, že samotný jeho výběr bude stejně vzrušující jako výběr dovolené. Prostě relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Wellness: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.