V téhle kavárně dostanete kávu s mrakem z cukrové vaty. A opravdu z něj prší

Pokud byste si chtěli tuto lahůdku objednat, musíte zamířit do Singapuru a objednat si Cotton Candy Coffee. Vypadá opravdu jedinečně a rozhodně se máte na co těšit.

Kavárna Mellower Coffee se sídlem v Šanghaji je již přes dva roky vyhledávaným cílem milovníků všech jídelních nevšedností. Přišla totiž bezpochyby s jedním z nejkreativnějších způsobů, jak podávat kávu.

Instagramové trendy vládnou i kavárnám

Původní myšlenka byla vlastně docela jednoduchá. V době, kdy 90% populace neodkládá telefony ani během jídla, (ba naopak je používá k tomu, aby se s ním vyfotili), musíte svůj úspěch postavit právě na tom. A jak to udělat? Jednoduše se ujistěte v tom, že cokoliv budete svým návštěvníkům podávat, bude jednoduše vypadat dobře.

Foto: Pixabay

Instagramové trendy jsou velmi významnou silou, se kterou je třeba počítat, a právě proto Mellower Coffee představila svým hostům skutečně jedinečný způsob servírování a design kávy. A co tedy dostane? Pokud se nebojíte trochu upatlat, bude to rozhodně stát za to.

Cukr vám do kávy naprší z mraků

Pokud si objednáte Cotton Candy Coffee, postaví před vás obsluha šálek horké kouřící kávy s oblakem cukrové vaty, z něhož vám do nápoje doslova prší cukr! Teplo totiž vatu částečně taví a výsledný efekt rozhodně stojí za to.

S tak roztomilým a stylovým designem se nemůžeme divit tomu, že se tato káva brzy stala hvězdou Instagramu. Právě díky ní chtějí tisíce lidí navštívit Šanghaj a Cotton Candy Coffee si nechat naservírovat se vším všudy. Dali byste si ji také, nebo vám přijde jako něco, bez čeho se raději obejdete?

https://youtu.be/FiI-GSRgWrw

Podívejte se, jak vypadá káva s mrakem z cukrové vaty

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: https://mymodernmet.com/sweet-little-rain-mellower-coffee/, https://www.theworktop.com/breakfast-brunch-recipes/cotton-candy-coffee/

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.