Cestovatelské blogy, které stojí za sledování

Blog

Dnes si společně představíme pár cestovatelských blogů, které stojí za sledování, pokud jste vášnivými turisty, či jen potřebujete tipy a triky pro vaše výpravy. Pojďme se tedy na ně společně podívat.

Loudavým krokem

Loudavým krokem je cestovatelský blog, který každý měsíc jej navštíví asi 15-20 tisíc lidí. Na co můžete na těchto webových stránkáchwebových stránkách narazit? Naleznete zde publikované cestovní itineráře a detailní rozpočty, které vám ukážou, kolik vás může dovolená v dané lokalitě stát. Podrobné rozpočty vycházejí z konkrétních zkušeností autorů. Dále zde naleznete reportáže, tipy na vybavení pro camping či cyklistiku, ale i články o klasických dovolených – například u moře.

Cestování s fotografem

Dalším blogem je Cestování s fotografem, který můžete navštívit zde. Jde o webové stránky, kde autor sdílí krásné fotky z cestování. Přitom příspěvky neobsahují pouze fotografie, ale i cenné rady pro cestovatele. Na webu se objevují tipy a fotky například z Dolomit, Portugalska, Itálie, Rakouska, Španělska, Dubaje, Washingtonu, Floridy nebo Thajska.

Ejnets

Tento blogblog  je sice také od české autorky, avšak řadí se mezi anglicky psané. Autorka cestovala po Jižní Americe a její příspěvky z těchto cest tvoří tento podařený blog. Najdete zde zážitky a rady pro cestování do Bolívie, Chile či Peru. Jedním z nejpovedenějších příspěvků je ten o návštěvě Machu Picchu.

StanováníFoto: Pixabay

Real Camp Life

Blog autorů, který naleznete na této adresena této adrese  a který se zabývá zejména severskými zeměmi. Autoři blogu totiž žijí v Norském Trondheimu. Jak již název napovídá, většina příspěvků má motiv stanování. Naleznete zde například popsané zážitky ze stanování na Islandu. Píše se zde však také o životě v Norsku či zde najdete tipy kam vyrazit bez cestovky po Ománu či Irsku.

Zdroj: https://loudavymkrokem.cz/nejlepsi-cestovatelske-blogy/

Náhledové foto: Pixabay