Cestovatel

Co pořídit k Vánocům zarytému dobrodruhovi? Skvělou atmosféru na všechny jeho cesty!

Stále vám ještě schází pár dárků pod stromeček? Nechte se inspirovat následujícími řádky – bluetooth reproduktor totiž pravděpodobně potěší úplně každého.

Dnes vám představíme nový bluetooth reproduktor Crater-1 z dílny slovenských specialistů. Právě značka Orava se totiž rozhodla vyvrátit mýtus o tom, že kvalitní bluetooth reproduktory musí být drahé! Naopak, za několik stokorun si domů přinesete skutečný zážitek!

10 hodin hudby v odolném balení

Nápadité provedení tohoto designového kousku dokáže zaujmout na první pohled. Barevný plast s bohatým členěním povrchu umožňují zvukovým vlnám bez omezení pronikat do všech světových stran, odolná pryž se pak postará o ochranu cenné elektroniky před pronikající vlhkostí. Jde o standardní certifikované krytí s označením IP65, umožňující použití této šikovné vychytávky i v sauně nebo bazénu.

Reproduktor se s vaším mobilním telefonem, tabletem nebo třeba počítačem spojí jednoduše za pomoci bluetooth technologie. Sám si vyhledá dostupná zařízení v okolí a vy už pak jeho volbu pouze potvrdíte. Nic není třeba párovat – stačí jeden klik a vše je připraveno. Zcela jistě oceníte i:

  • kvalitní 2000 mAh Li-ion dobíjecí baterie, poskytující až desetihodinový hudební zážitek
  • vestavěný mikrofon pro hlasité telefonování
  • 3,5 mm AUX konektor uzpůsobený pro klasické připojení externího zdroje zvuku

Překvapí vás i nízká hmotnost celého reproduktoru a jeho praktický tvar, díky němuž se vejde do každého batohu, piknikového koše i větší kabelky. Dovolte nádherným tónům dotvořit atmosféru při obědvání v páru, zacvičte si za zvuku svěží hudby u sebe před domem nebo jednoduše potěšte svou partu nejnovějším hitem z rádií v mnohem lepším balení. Sytý zvuk, hluboké basy – tím vším vás nový bluetooth reproduktor Crater-1 rád potěší. Už víte, v jaké barvě si ho pořídíte?

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *