Družba Ski & Wellness Residence

Dovolená na Slovensku: Naše tipy na luxusní pobyty

Chcete si užívat pohodové dovolené dle svého přání třeba u vody, anebo naopak v zimě na horách a neradi byste jezdili někam daleko? Pak se nabízí spousta zajímavých a pohodových pobytů u našich východních sousedů. Na Slovensko je to kousek a finančně vás vše vyjde také mnohem lépe, než je tomu v případě Chorvatska v létě, nebo například Rakouska v zimě. Nevěříte, přesvědčíme vás v následujících řádcích. Zaměříme se na zájezdy známé cestovní kanceláře Kareta Tour, která nabízí spousty pobytů.

Luxusní resort Hotel AquaCity Seasons 3*

Naším prvním tipem na pohodovou dovolenou u vody je Hotel AquaCity Seasons 3*, který se nachází přímo pod Vysokými Tatrami. Koupat se ve zdejším wellness centru budete moci v termální vodě obsahující více než 20 minerálních látek. Voda proudí z úctyhodné hloubky 1300 metrů a slouží jako zdroj energie pro celé středisko. Samozřejmostí je luxusní ubytování a spousta zajímavých procedur, jež můžete absolvovat. Užívat si budete moci i výletů do tatranských horských středisek.

Vitální svět

Družba Ski & Wellness Residence 3*

Naším druhým tipem je hotel nacházející se přímo v srdci lyžařského střediska Jasná, které je vklíněno na severní stranu vrcholu Chopok v Nízkých Tatrách. Hotel leží hned u sjezdovky v nadmořské výšce 1200 metrů nad mořem. V zimě tak stačí pouze nazout lyže a vyrazit. V létě je optimálním výchozím bodem pro různé vysokohorské túry. 16 km od něj se nachází i známý aquapark Tatralandia. Vydat se můžete i do termálního koupaliště Bešeňová, jež je vzdáleno 27 km. Bazén a luxusní wellness centrum jsou samozřejmě součástí hotelu, své tělo tedy můžete hýčkat i zde.

Družba Ski & Wellness Residence

Skvělá rodinná dovolená ve Wellness hotelu Bystrá 3*

Jestliže si chcete užívat krásného prostředí Bystrianskej dolinyTále, pak je vynikající volbou luxusní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu Bystrá. Vydat se můžete s celou rodinou za super cenu, jelikož dítě do 6 let je zcela zdarma. Devízou tohoto hotelu je velký vodní svět, v němž najdete vodní hřib, velký či malý chrlič a spousty druhů saun.

Wellness hotel Bystrá

Sdílet

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *