E-SALON 2022: Hvězdy čisté mobility už finišují. Půjde o historicky největší akci

elektromobil

E-SALON 2022: Čtvrtý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON už se nezadržitelně blíží. Proběhne ve dnech 10. až 13. listopadu v PVA EXPO Praha a bude přehlídkou s nejbohatší účastí elektromobilů, hybridů a dalších ekologických vozidel a dopravních prostředků ve své historii.

A na co se můžete těšit? Nabídka bude opravdu velmi bohatá. Letňanské výstaviště se zaplní horkými novinkami od nejvýznamnějších značek a nabídne i největší vozový park pro testování.

Vše pro fanoušky elektromobility

E-SALON 2022 je rozhodně nejvýznamnější tuzemská událost pro odvětví ekologických vozů, veletrh čisté mobility, technologií a řešení pro e-mobilitu e-SALON,. Objevit na něm můžete především přehlídku ekologických vozů v historii Česka, další alternativní dopravní prostředky, ale také produkty firem z oblasti e-technology.

Cesta autobusem

Foto: Pixabay

A vyzkoušet si můžete i široké portfolio až tří desítek vozů v rámci testovacích jízd. A to si rozhodně nesmíte nechat ujít. „Už teď se návštěvníci můžou těšit na to nejlepší, co nabízí svět ekologických vozů. Výstavní premiéru bude mít například sportovně střižená KIA EV6 GT vycházející z aktuálního Evropského auta roku 2022. Horké novinky ukáže i automobilka Volkswagen v podobě elektrických vozů kategorie MPV ID.Buzz a LUV ID.Buzz Cargo. Představí však i svou řadu osobních modelů ID.3, ID.4 GTX a ID.5 GTX. Cupra se poprvé pochlubí svým malým elektromobilem nazvaným Born a Citroën pětidvéřovým hatchbackem ë-C4. Opel představí kompaktní elektromobily Corsa-e a Mokka-e s dojezdem až 353 kilometrů, luxusní elektrický minibus Zafira-e, sebevědomé plug-in hybridní SUV Grandland PHEV, které kombinuje pohon na benzin a elektřinu stejně jako zcela nová Astra PHEV,“ říká ředitelka veletrhu e-SALON Jana Nosálová.

Skútry i dobíjecí stanice

Představeny vám samozřejmě budou i ty největší novinky v oboru. Hvězdný vůz přiveze do Letňan také domácí automobilka Škoda Auto, která návštěvníkům představí sedmimístné SUV Škoda Vision 7S s netradičními prvky výbavy i technickými zajímavostmi. A nebude chybět ani odvětví elektrických motorek a skútrů, zastoupené například firmami Schrack, X-Scooters, L Precision apod.

Zdroj: Blíží se historicky největší e-SALON 2022: Hvězdy čisté mobility se v listopadu sjedou do Letňan | Protext – PR služby ČTK , https://www.protext.cz/zprava.php?id=41222

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.