Sauna Augustiniánský dvůr

Hýčkejte své tělo: Wellness pro dva v Luhačovicích

Už máte dost pracovních starostí, které vám přinášejí velké množství stresu? Pokud ano, vypněte a vydejte se ve dvou na romantický pobyt v Luhačovicích. Užívat si příjemné chvíle v soukromí můžete ve čtvrtých největších lázních České republiky bez větších problémů. Svědkem vašeho příjemného a luxusem prosyceného pobytu bude chráněná krajinná oblast Bílých Karpat, do které je toto lázeňské městečko zasazeno. V čem jsou tedy Luhačovice výjimečné?

Augustiniánský dvůr

Slavná Vincentka…

Spousta lidí jezdí do těchto lázní s problémy dýchacího ústrojí. Právě na ty zde najdete odborníky, kteří se o vás při nejrůznějších procedurách postarají. Ostatně kyselky, mezi které patří Vincentka, Ottovka nebo Aloiska, jsou již pojmem, o kterém se hovoří v souvislosti se zdravím velmi často. Zapomenout nemůžeme ale ani na pomoc při potížích spojených s cukrovkou anebo problémech s pohybovým aparátem.

Romantické procházky okolo přehrady

Luhačovice prosluly mimo jiné také krásnou přehradou, která byla v nedávné minulosti kompletně vyčištěna. V létě se v ní tedy můžete koupat a případně se vydat na romantickou projížďku na některé z vypůjčených loděk. Když už budete i tímto přesycen, můžete pokračovat po souši, a to konkrétně kolonádou směrem do středu města. Podíváte se na krásné stavby, které byly realizovány dle návrhu známého moravského architekta Dušana Jurkoviče. Jeho rukopis je zde více než patrný.

Wellness Augustiniánský dvůr

Wellness pouze pro vás dva

Hlavní roli při každém wellness pobytu hraje i stylové ubytování. To si můžete dopřát v hotelu Augustiniánský dům, jenž se nachází pouze 10 minut chůze od kolonády. Historická budova pocházející ze 17. století zaujme již na první pohled. Příjemné wellness pro dva bude navíc znásobeno i přítomností hezkého bazénu s protiproudem, několika druhy saun a také možností skvělých masáží. Když si ke všemu dáte ještě některou ze specialit kuchaře, budete se cítit jako v bavlnce.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *