Super zážitky na The Most Fest! Dračí lodě, Rainbow run, snow park a band pro všechny

disco

Jaký je program letošního The Most Fest v Mostě? Jedním slovem famózní…

Především je nutno zdůraznit, že se koná v létě ve dnech 11. srpna – 14. srpna 2022. Můžete se zúčastnit různých sportovních akcí, letět helikoptérou (nutno zarezervovat) anebo prostě jen pobýt… Občerstvení je samozřejmě zajištěno. Na účastníky čekají i kola, koloběžky, paddleboardy, balónová show, megaskluzavka nebo také  formule eForce. A to stále ještě není vše!

Namíchejte si na festivalu drink  z hudby, sportu, přátel a úžasné energie!

Foto: Pixabay

Podle reakcí účastníků minulého ročníku je program čím dál tím lepší. Bavit se budete v celém areálu i na mořské pláži mosteckého jezera. Nicméně, na své si přijdou nejen posluchači oblíbených super skupin a zpěváků, nýbrž i ti s odvážným srdcem.

Bude připraven i snow park!

Český freeskiingový reprezentant a pátý nejlepší jezdec Big Airu ze světového mistrovství juniorů, Štěpán Hudeček, vám předvede snow triky, nad kterými se vám bude tajit dech. Možná víte, že je dokonce i několikanásobným mistrem České republiky. Sice si při Evropském poháru v Polsku vážně poranil kotník, ale již je opět připraven předvést divákům divoké kousky freestyle lyžování. Zalyžovat si budete moci také.

Jízda na elektrickém surfu

Nadupaný program slibuje fantastické zážitky. Například vyzkoušet si i jízdu na elektrickém surfu. Tento netradiční sport vznikl dokonce v České republice a kouzla, která s ním umí, bude předvádět Jakub Kornfeil. Ne, není to chyba, Jakub se jen  převtělí do jiné  pozice. Nejspíše ho možná budete znát coby jezdce prestižních motocyklových závodů MOTO GP.

Rainbow run, silné emoce i nadšení

Jestliže se chcete zúčastnit barevného zážitkového Rainbow run, neváhejte. Jelikož je právě v akci výhodná nabídka, kdy startovné činí pouhých deset korun! Tato skvělá akce má stanovený maximální počet zájemců za neobvyklou cenu, přihlaste se třeba ještě dnes.

Oč jde? Při běhu jsou účastníci zasypáváni prachovými barvami, které dosednou na celé tělo. Takže se připravte, že přiběhnete pěkně zmalovaní…, avšak šťastní a rozesmátí. Nicméně budete mít svěží fotky plné barev na sociální sítě. Běží nejen borci, ale i maminky s dětmi, mládež a všichni, kteří milují smích, uvolnění a radost. Děti běží kilometr, dospělí tři kilometry.

Draci vyrazí na vodu 13.8.2022

dračí loď
Foto: Pixabay

Nevšedním zážitkem  jsou divoké závody na dračích lodích, které si určitě nenechte ujít. Přístav bude plný draků, které si můžete zblízka prohlédnout. Dračí loď je ve tvaru otevřeného kajaku, kdy na přídi je umístěna dračí hlava a na zádi ukončena ocasem. Tuto sportovní disciplínu jen tak někde neuvidíte. Nicméně, i pro zájemce je připraveno několik menších draků.

O zábavu se jistě postará hlavní moderátor Jan Kohák, který přislíbil posádku složenou ze známých osobností. On sám se pasoval na lodi do role hlavního bubeníka.

Přijďte si zazpívat naživo

Připravte se i na to, že vaše hlasivky dostanou zabrat, protože možná neodoláte a spustíte spolu se špičkovými interprety, kteří přijali pozvání na tuto mega akci. Milujete Monkey Business, Kapitána Demo, Marpo TroubleGang, Lake Malawi, [email protected] či Janka Ledeckého? Tahákem, hlavně pro dívky, bude nejspíše DJ Leoš Mareš. Anebo vás vezme za srdce příslib fantastického zážitku, který se dá tušit v podání metalové skupiny Arakain, která přijede spolu s Lucií Bílou? Účast přislíbil i Eddie Stoilow, Richard Müller a mnoho dalších. Stejně tak budou připravena i různá divadelní představení.

Nepropásněte polapit levnější vstupenky na festival!

FB The Most nabízí v současnosti a s omezenou platností různé soutěže a akce, kdy můžete vyhrát anebo zakoupit super vstupenku za zvýhodněnou cenu. Například soutěžní otázka: „KDO TO JE? Nosí kožich, ale medvěd to není?!“ Pokud odpovíte správně, což nebude tak těžké, levnější vstupenka je již na cestě k vám domů.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: themostfest.cz

 

favicon

V Čechách je krásně, tak proč někdy nevyrazit za hranice všedních dnů...?