grafika_Londyn_6

Jaká je nejlepší navigace?

Pokud se budete přátel a známých ptát na doporučení, jaká je nejlepší navigace do auta nebo nejlepší navigace pro android, odpověď určitě nebude jednoznačná. Každý uživatel má jiný vkus, preferuje jiné uživatelské prostředí a také může mít na gps navigaci různé požadavky.

Chytré telefony a GPS navigace do mobilu

S rozšířením chytrých telefonů došlo k výraznému vytlačování navigací do auta různými navigačními aplikacemi do mobilu. Důvodem je především cena a flexibilita. Mobilní telefon máte zkrátka neustále při sobě.

Některé navigace do mobilu bývají již předinstalované na telefonu při jeho koupi. V těchto případech se však jedná o gps navigace závislé na připojení na internetu. A právě přístup k datovému připojení může být jedním z jejich hlavních nedostatků, zejména pokud vycestujeme do zahraničí.

Do zahraničí zvolte offline navigaci do mobilu

Pro zahraniční cesty je proto vhodnější zvolit tzv. offline navigaci, kterou si z domova přes WiFi stáhnete do svého chytrého telefonu. Mapy se vám uloží na SD kartu a jsou pak kdykoliv k dispozici, a to i bez potřeby připojení k internetu.

Screenshot_2015-09-23-15-21-24

MapFactor Navigator – spolehlivá česká gps navigace zdarma

MapFactor Navigator je spolehlivá offline navigace do mobilu, tabletu (pro Android nebo Windows Phone) i jako navigace do PC s Windows, pro jejíž používání nepotřebujete v zahraničí datové připojení.

Pro chytrý telefon se systémem Android je zdarma ke stažení z Google Play na stránce MapFactor: GPS Navigation (tady se dozvíte i více o jejích základních funkcích).

Bezplatná verze navigační aplikace využívá mapy z projektu OpenStreetMaps, kde jsou mapy vytvářeny samotnými uživateli (můžete si je tedy doplňovat i o své trasy) a které se každý měsíc zdarma aktualizují.

Lze si ale připlatit a přikoupit profesionální TomTom mapy, které jsou aktualizovány jednou za čtvrt roku.

MapFactor Navigator je velmi flexibilní navigace do mobilu, kde si můžete přizpůsobit uživatelské prostředí a různá nastavení svým potřebám tak, aby vám co nejlépe vyhovovala.

Screenshot_2015-09-23-15-25-15

Nejlepší offline navigace pro Android

Kvalitu této gps navigace potvrzuje již jen samotných více než 30 milionů instalací této navigace pro Android v obchodě Google Play a uživatelské hodnocení jako nejlepší offline navigace pro Android. Aplikace MapFactor Navigator je využívaná nejvíce v USA a Evropě, ale také v Indii, Brazílii, Austrálii a mnoha dalších zemích světa.

MapFactor Navigator je k dispozici také jako navigace pro kamiony (Navigator Truck). Ta počítá s omezeními jako jsou výšky podjezdů, šířky silnic, nosnosti mostů apod.

Sdílet

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *