Pec pod Sněžkou

Ski Pec pod Sněžkou jako součást Ski Resortu Černá hora- Pec

Jestliže si chcete užít zimu v jednom z největších ski resortů u nás, vyberte si Pec pod Sněžkou. Ta je součástí největšího lyžařského resortu v České republice nabízejícího až 37,6 km sjezdovek. Stačí si zakoupit jeden jediný skipas a můžete vyrazit t brázdit precizně upravené pisty. Dostatečná přepravní kapacita a spousta nejrůznějších lákadel dělají z tohoto střediska opravdový skvost. My se soustředíme nejen na jeho charakteristiku, ale i na novinky, jež nabízí…

Pec pod Sněžkou černá

Kapacita skiareálu Ski Pec pod Sněžkou

Skiareál Pec pod Sněžkou nabízí čtyřsedačkovou lanovku, 9 vleků a 1 pojízdný pás. Zdejší terény počítají celkem 12,5 kilometrů sjezdovek. Napojíte-li se na celý skiresort, můžete využívat zmiňovanou kapacitu čítající přes 37 km sjezdovek. Optimální je středisko pro rodiny s dětmi, a to hlavně díky dostatečnému množství cvičných luk, jež jsou navíc maximálně široké. Večerního lyžování si budete moci užívat na sjezdovkách Javor 1 a 2 a také na Zahrádkách 3. Zapomenout nelze ani na milovníky freestyle. FunPark a SnowPark na sjezdovce Javor 2 jsou výbornou volbou.

Novinky ve skiareálu Pec pod Sněžkou

Tři sjezdovky jsou od letošního roku vybaveny umělým zasněžováním. To je velmi důležité, jelikož v současnosti nenabízí Pec pod Sněžkou počasí, které by bylo bohaté na sněžení. Ostatně v současnosti poskytuje Pec pod Sněžkou kamery, takže se můžete přesvědčit sami. Vynikající volbou je 450 metrů dlouhá sjezdovka Funline, která je vybavena překážkami a také klopenými zatáčkami. Na sjezdovce bude umístěn i radar, takže si budete moci změřit vlastní rychlost.

Pec pod Sněžkou Hnědý vrch

Ski Resort Černá hora- Pec

Pokud patříte mezi náročnější lyžaře, můžete si v rámci celého skiresortu Černá hora- Pec vyzkoušet i ski túru. Na lyžích a rolbou se z Černé hory dostanete do Pece pod Sněžkou. K dispozici budete mít mimo sjezdovek nejrůznější přepravní kapacity jako kabinkovou lanovku z Jánských Lázní na Černou horu. 300 metrů se pak necháte zavézt rolbou na vrchol a pak následuje 3 kilometry dlouhý sjezd do Pece pod Sněžkou.

Ski Pec pod Sněžkou na videu:

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *