Jaké nabízejí wellness pobyty jižní Čechy

Zámek Hluboká

Jižní Čechy představují krásný kout České republiky a v každém případě tady lze trávit velmi příjemné chvíle. Když si pouze vezmeme některé přírodní a kulturní skvosty, není se o čem bavit. Vyrazit můžete například na Šumavu, a to hned do několika nejrůznějších oblastí. Krásná jsou zdejší jezera anebo lyžařské areály. Moc hezký je i zámek Hluboká, kde se točily ty nejznámější pohádky. Pokud chcete ale vyrazit regenerovat unavené tělo, podívejte se na naše tipy na ubytování v jižních Čechách s možností wellness procedur.

Pohoda v Třeboni

Výbornou volbou je bezesporu hotel Zlatá hvězda v Třeboni. Ten nabízí čtyřhvězdičkový komfort, připojení k wi-fi a spoustu již standardních služeb. Zdejší wellness centrum nabízí nejen whirlpool, ale také saunu a v neposlední řadě hned několik druhů masáží. Užívat si budete moci i koupelí a nejrůznějších omlazovacích kúr. Navíc budete mít k dispozici restauraci s tradičními jihočeskými pokrmy. Podívat se budete moci do zdejšího pivovaru Regent anebo do lázní.

Žižkův Tábor

Nejen po stopách husitství se budete moci vydat do Tábora. Místní hotel s tradičním názvem Palcát je vynikající volbou a dokáže nabídnout exkluzivní lenošení ve wellness centru. To je vybaveno mimo saunový svět složený s finské, vario a parní sauny také Kneippovým chodníkem anebo perličkovou koupelí. Uchvátí vás i stylové pokoje. Navštívit budete moci třeba husitské muzeum, které se nachází pouze necelý kilometr odtud.

Wellness v České Kanadě

Moderní welness pension Life v samotném srdci České Kanady nabízí vynikající možnosti relaxace v této oblasti. Součástí hotelu je také přepychové wellness s panoramatickým výhledem do okolní krajiny. Dominantním rysem celého pensionu je interiérový bazén o velikosti 9 × 4 m se slanou vodou. Disponuje i protiproudem a stylovým barevným podsvícením. Užívat si budete moci i hydromasáže ve vířivce, která je také dokonale podsvícená.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.