Bulharsko v červnu

Jaké nabízí počasí Bulharsko v červnu

Hodláte vyrazit do Bulharska v průběhu června, tedy ještě před sezonou? Pokud ano, určitě se vyplatí vědět, jaké počasí v Bulharsku momentálně panuje. Obecně platí, že počasí Bulharsko nabídne krásné i v červnu. Moře už je natolik teplé, že se v něm dá bez větších problémů koupat. Jinak je třeba říct, že jakýsi zlom představuje polovina měsíce června. Právě v tuto dobu se rodí vynikající podmínky, jež určitě stojí za to.

Optimální lokality pro červen

Výbornou volbu představuje v červnu zejména jižní riviéra. Na jihu bývá mnohem tepleji než v ostatních částech Bulharska. Přes den se teploty pohybují okolo velmi příjemných 25 stupňů Celsia. V noci si už ale budete muset obléct rolák, svetřík anebo mikinu. Teplota Černého moře v tuto dobu osciluje mezi 19 a 20 stupni Celsia. Optimální je vyrazit v druhé polovině června, kdy se už vytratí i případné mraky a nebudou hrozit dešťové přeháňky. Teplota mořské vody půjde také nepochybně nahoru. Slunce na obloze bude již 9 hodin.

Teplota Černého moře v průběhu června

Jak již bylo řečeno, v průběhu června se s největší pravděpodobností u Černého moře nesetkáme s teplotami převyšujícími 21 stupňů Celsia. Přijatelné teploty se dočkáte až v průběhu velkých prázdnin. Pokud ale budete otužilejší a obejdete se i bez koupání v moři, hotelové bazény již budou mít vodu vyhřátou na vynikající teploty. Užívat si budete moci pohodových chvilek na sluníčku právě tady. Pokud navíc budete mít all inclusive, není co řešit a pohodový relax bude na světě.

Aktuální počasí v Bulharsku

Určitě se vyplatí zjistit si aktuální počasí v Bulharsku. Stačí si pouze zadat toto heslo přímo na Google a vyjde vám hned několik zajímavých webů, kde budete í přímo zprávy z radarů. Na základě statistik si budete moci také udělat obrázek a vyrazit na cesty.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *