rybareni-zavody

Je čas vyrazit na rybářské akce! Na co se můžete těšit v roce 2020?

Rybáři, zpozorněte. Jako každý rok i v roce 2020 na vás čeká hromada akcí, které stojí za návštěvu. Tým Rybina.cz vám přináší hned několik z nich. Tak kam po novém roce vyrazíte?

Lednová Carp Show Moravia

Už 18.1. můžete vyrazit na 14. ročník Carp Show Moravia do Břeclavi. Akce je určena pro malé i velké rybáře a nudit se tu rozhodně nebudete ani s celou rodinou. Nebude chybět 8 přednášek předních českých kaprařů, pro děti jsou pak připraveny rovněž speciální přednášky. Součástí Carp Show Moravia bude také prodejní výstava – a tak možná (nebo nejspíš?) neodejdete s prázdnou.

Kde: Dům kultury Břeclav

Kdy: 18.1.

V kolik: 8:00 až 17:30

Mezinárodní rybářský veletrh

V únoru je v nabídce pro změnu lákavá Praha s mezinárodní výstavou For Fishing. Na co se můžete 20.-23.2. na výstavišti v Letňanech těšit? Seznámíte se s novými rybářskými trendy, zajímavými novinkami pro rok 2020 nebo jednotlivými rybolovnými technikami. Samozřejmostí je pak zajímavý doprovodný program, přednášky nebo oblíbené soutěže. Zkrátka a dobře akce, na které by žádný vášnivý rybář neměl chybět.

Kde: PVA EXPO PRAHA

Kdy: 20.-23.2.

V kolik: čt a pá 10:00 až 18:00, so 9:00 až 18:00, ne 9:00 až 16:00

Zelifishing Boilies Cup 90 h

Jarní rybářské závody v soukromém revíru Božice startují 9.4. Týmová kaprařina hraje hlavní roli, takže pokud nemáte plán na Velikonoce, můžete zkusit své štěstí. První kolo začíná ve čtvrtek v 16 hodin, pokračuje se až do pondělí 13.4., kdy budou vyhlášeny výsledky. Vítěze čekají nejen poháry, ale i slušná finanční odměna. Přijďte se podívat nebo se zaregistrujte a ukažte kapraře ve vás.

Kde: Soukromý revír Božice

Kdy: 9.4.-13.4.

European Fishing Competition 2020

Na jaře se to rybářskými akcemi jen hemží. Další možností, která stojí za návštěvu, je mezinárodní soutěž v lovu určených ryb na 102 hektarech jezera u Dolního Benešova. Akce se koná na konci dubna a umožní soutěžit až 45 týmům. Pokud se chcete účastnit, je ideální čas se přihlásit – registrace je již otevřena.

Kde: Jezero u Dolního Benešova

Kdy: 26.4.-2.5.

Letní rybářský tábor

A teď něco pro malé rybáře – chystá se další ročník letního rybářského táboru na Slezské Hartě. Tábor je zaměřený na všechny styly rybolovu, děti tu stráví čas u vody přímo v srdci přírody. Pozor, krásný srpnový termín je pomalu zaplněn – tak rychle splňte sen malému rybáři, než dojdou místa v  úžasných stanech s podsadou. Nezapomínejte také na správné vybavení pro vašeho mladého rybáře. Více informací najdete na facebookové skupině Dětský rybářský tábor Slezská Harta.

Kde: Slezská Harta

Kdy: 8.8.-21.8.

XVI. ročník feederových závodů o pohár MO ČSR Vrchlabí z.s.

Podzimní feederové závody na rybníku Letiště můžete jako už tradičně navštívit v říjnu. Závody jsou rozděleny do tří sektorů a jsou určeny pro změnu pro jednotlivce. Kromě soutěže nebude chybět ani občerstvení. To zní jako plán!

Kde: Vrchlabí

Kdy: 3.10.

 

Sdílet

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *