Kam o podzimních prázdninách? Přece do Beskyd!

Pustevny

Podzimní prázdniny jsou od toho, abyste si je pořádně užili. A pokud doma nemáte děti školou povinné, můžete si je udělat kdykoliv. Třeba jen na víkend. Určitě stojí za to někam vyjet. I když počasí nebude zrovna přát, dá se najít krytá zábava. Budete rádi, že netrávíte víkend doma na sedačce u televize.

Beskydy jsou skvělou destinací celoročně. V létě si tady užijete turistiku, v zimě lyžování a na podzim? Záleží na počasí. Na túry se ještě chodit dá, pokud zrovna neprší. Dovolená v Beskydech má však v rukávu ještě další lákadla.

Ubytujte se v Rožnově pod Radhoštěm

Tohle město je v oblasti Beskyd nejvýznamnější a nejznámější, což má své důvody. Doporučujeme najít si právě ubytování v Rožnově pod Radhoštěm. Tady je totiž řada aktivit také pro špatné počasí.

Kdyby zrovna nebylo hezky na nějakou túru nebo návštěvu Stezky v oblacích, která je tak populární, vydejte se do Valašského muzea v přírodě. I vycházka po samotném městě stojí za to, neměli byste minout Jurkovičovu rozhlednu. Chcete-li potěšit chuťové buňky, vydejte se do Rožnovského pivovaru, případně Málkovy čokoládovny. A co byste řekli na Rožnovské pivní, mořské a lesní lázně?

Odpočinkové aktivity dost možná najdete i ve svém hotelu. Den či půlden strávený v sauně, vířivce nebo relaxačním bazénu vás určitě nudit nebude.

Nechte se trochu hýčkat

Co byste řekli třeba na wellness podzimní pobyty ve Wellness & Spa hotelu Horal v Rožnově pod Radhoštěm s polopenzí? Snídaně bývají formou rautu, večeře také raut nebo tříchodové. Po celou dobu pobytu máte neomezený vstup do relaxačního bazénu a wellness centra. Pro ty, kdo nevydrží celou dobu relaxovat, má hotel připravené i fitness centrum, taktéž s neomezeným vstupem.

Už se vidíte naložení ve vířivce po dni stráveném v hezkých českých kopečcích? Vyberte si to správné ubytování na portálu Hotel.cz a vyrazte třeba hned následující víkend!

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.