Kam v zimě za teplem? Do 6 hodin letu máte na výběr

Egypt

Tisíce Čechů každoročně rádo opakuje svoje zvyky. V létě míří hromadně do přímořských oblastí, kde jsou přeplněné pláže a vysoké ceny pobytů. Místo toho by se mohli na chvíli zastavit a popřemýšlet, zda by se někam nemohli podívat v zimě – tedy kromě lyžování. Pokud nevíte, kam letos zavítat, pak se nechejte inspirovat naším článkem, kam v zimě za teplem.

Proč zvolit dovolenou v Egyptě?

Zvolit dovolenou v EgyptěZvolit dovolenou v Egyptě můžete hned z několika důvodů. Pokud jste zde byli přes hlavní sezónu, pak jistě víte, kolik je tu lidí – a o teplu nemluvě. Egypt nabízí spoustu míst k vidění, jenže při nejvyšších stupních je to prohlídka takřka nemožná. Proto sem jeďte v zimě – jednak je cena o polovinu nižší a jednak zde bude příjemnější počasí.

Omán

OmánOmán se začíná čím dál více skloňovat. Avšak mnozí o něm stále nic neví. Přitom je Omán tak nádherný a může vám toho tolik nabídnout. Nejlépe uděláte, když sem zavítáte od prosince do února. Každopádně mějte na mysli, že si musíte nastudovat nejen podmínky pro vstup do země. V závislosti na aktivitě se informujte o počasí a teplotách. Pokud půjdete například na výšlap na hory, můžete se zde setkat i se sněhem a velkou zimou!

Omán
Foto: Pixabay

Nabízí se i dovolená v Emirátech?

Ptáte se, zda se nabízí i dovolená v Emirátechse nabízí i dovolená v Emirátech? Jistěže ano. Užijete se zde s dětmi luxusní dobrodružství v aquaparku a u moře. Můžete navštívit tržiště nebo si užít sníh uprostřed pouště. Pokud sem jedete pouze jako pár, unikněte stresu každodenního života do písečných dun, kde se nachází luxusní resort a lázně. Tento exotický kraj potěšil již více srdcí!

Emiráty
Foto: Pixabay

Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty je nejlepší navštívit v březnu až do května nebo od října do prosince. Důvod je jednoduchý. Extrémní teploty, na které jsou tu místní zvyklí by s vámi mohly nehezky zatočit. Ovšem v uvedených měsících je zde přijatelně a vy si tak můžete užívat procházky po pláži i městě.

Zdroje info: exclusivetours.com, planetacestovani.cz

Náhledové foto: Pixabay