Když se chcete na výletě bavit trochu jinak – kam vyrazit v rámci Evropy?

peníze

Dnes je v Evropě k dispozici několik destinací pro hazardní hry v bývalých sovětských republikách. Můžete se vydat na poznávací zájezdy do Lotyšska, Gruzie, Arménie atd.

Protože se jedná o poměrně nové zájezdy, jsou poněkud odlišné od zájezdů do Las Vegas nebo Macaa. Úroveň služeb se však neustále zlepšuje, což je důvod, proč si tyto destinace vybírá mnoho turistů hrajících hazardní hry. Jedním z důvodů je, že jsou levnější než cesta do USA.

Zájezdy do kasina v Evropě

A jaké destinace bývají k mání? Pojďme se podívat na ty nevyhledávanější

Lotyšsko a jeho junket lákadla

Lotyšsko je bývalá sovětská republika a země EU. Tento stát má svůj vlastní charakter a Riga je jedním z nejkrásnějších evropských hlavních měst. Ve městě je také několik desítek vynikajících herních komplexů. Například kasino SL od Michaela Bettchera ze Storm International nabízí ústup na úrovni VIP.

Foto: Pixabay

Soči, Rusko – nedostupná klasika

Jedná se o jednu z dobře rozvinutých hazardních zón v Rusku. Vezměte v úvahu, že vláda má zájem přilákat více turistů, takže zájezdy do kasina v Soči jsou za rozumnou cenu a nezatěžují sázkaře. V současnosti je bohužel pro evropské turisty téměř nedostupná.

Arménie jako rodící se hvězda

V Arménii mohou turisté navštívit několik herních zón. Většina návštěvníků si však vybírá kasina v blízkosti Jerevanu. Tato místa mají dostatek herních stolů, dobrou obsluhu a dostatek příležitostí, jak strávit čas hraním.

Vydejte se do Gruzie

V Gruzii můžete oficiálně navštívit nejlepší klub v zemi – Shangri La Tbilisi. Najdete tu i mnoho jiných cestovatelů, jde totiž o destinaci po všech stránkách vyhlášenou.

Zdroj: https://www.cestovinky.cz/clanek/junketova-turistika-jak-hraci-cestuji, https://www.mundo.cz/armenie

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.