gol

Kouzlo perfektně zeleného greenu v ČR

Muži si obvykle svou ideální dovolenou přestavují docela jinak než jejich něžné protějšky. Ve středu jejich zájmu tak nejsou prosluněné pláže, ale spíš aktivní využití volného času, sdílené vzrušení a samozřejmě i zajímavé zážitky. Tak proč se nepokusit spojit obojí do jednoho perfektního celku?

Zkuste svou letošní dovolenou spojit třeba s golfem. Ukážeme vám, kam v ČR zamířit do těch nejzajímavějších či největších areálů. Máme tipy na známé i neznámé lokality.

Kam se vydat za golfem

Fascinuje vás golf už odmalička, ale nikdy jste neměli příležitost si ho vyzkoušet? Nebo patříte k profesionálům a hledáte nové výzvy? Ať tak nebo tak, golfové zájezdy vás určitě nadchnou. Nechte si doporučit to nejlepší golfové hřiště pro profíky nebo naopak zamiřte do klidných a tichých lokalit, kde si můžete každý úder vychutnat v klidu a v soukromí.

golf

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Nejvyšší evropský standard a 18 jamek ve Vysokém Újezdu u Prahy

Stačí zamířit do Albatross Golf Resort. Čeká to na vás hned 18 jamek a 80 hektarů zeleného hřiště. A to všechno s veškerým zázemím a v přívětivé výšce 420 metrů nad mořem. Těšit se můžete na mírně kopcovitý terén.

Nejstarší golfový klub v ČR najdete v Karlových Varech

Golf Resort Karlovy Vary je nejstarším golfovým klubem v České republice. I on nabídne 18 jamek a navštívit ho může kdokoli, kdo má zájem o trochu toho vzrušení a pohybu. Už dávno není určen jen pro muže, jako tomu bylo dřív.

Mariánské Lázně nabídnou golf s bonusem navíc

Zatímco méně sportovně nadaná část rodinného ansámblu si může užívat pobyt v půvabných Mariánských Lázních, aktivní dovolenkáři ať s chutí zamíří do klubu Royal Golf Club Mariánské Lázně. Čeká tu na ně plnohodnotné zázemí i ničím nerušený výhled přímo na město.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

 

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *