Která města musíte alespoň jednou navštívit?

Tokio

Milujete cestování a objevování nových míst? Poznejte krásy nových zemí a pojďte se podívat, která velkoměsta na vašem seznamu určitě nesmí chybět! My jsme si pro vás připravili tipy, jaké nádherné metropole musíte rozhodně vidět!

Tokio

Hlavní město Japonska je jedno z míst, které se vám navždy vryje do paměti. Je to velmi moderní město plné zářivých neonů, mnoha reklam, a hlavně je zde velký ruch. Tato metropole v podstatě nespí, skoro každá část centra je osvětlená. Nejzářivější čtvrtí, kterou určitě navštivte je čtvrť Šindžuku. Nachází se zde mnoho obchodních domů, restaurací a barů. Bary v této čtvrti jsou velmi zvláštní, často se do nich stěží vejde jen pět osob. Tokio je prostě město, které žije a má co nabídnout.

Tokio

New York

Socha Svobody, nádherně zelený Central Park nebo snad zářící Times Sqaure? Přesně tohle se většinou každému vybaví, když slyší New York. A zrovna tato místa musíte rozhodně navštívit! New York nabízí nepřeberné množství míst a památek, které prostě musíte, alespoň jednou spatřit. Unikátní výhled z Rockeffelerova centra nebo návštěva Amerického přírodovědného muzea. Máte mnoho příležitostí, co navštívit jako první. Rozhodně pokud jednou budete do New Yorku cestovat, vyplatí se vám zde zůstat několik dní.

New York

La Paz

Toto město nacházející se v Jižní Americe, je administrativním centrem Bolívie. Nachází se ve velmi hornatém terénu. Jestli tedy milujete výšlapy je pro vás naprosto to pravé. La Paz nabízí mnoho tržišť se stánky, kde si nakoupíte, na co jen si vzpomenete. V ulici Linare se nachází takzvaný čarodějnický trh Mercado de Hechiceria. Najdete zde mnoho druhů bylinek a talismanů až po embrya z lamy.

La Paz