Ven každý den

Kudy z nudy? Online tipy na výlet jsou tu pro vás

Znáte portál Kudy z nudy? Možná ano, jelikož již delší dobu umožňuje pohodlné vyhledávání dětských hřišť a krytých heren po celé České republice. Dokonce nabízí i mobilní aplikací, jejímž prostřednictvím si lze pohodlně vyhledat, kam vyrazíte s dětmi. Aktuálně se ale může pochlubit i novinkou, a to tipy na výlety s dětmi! Právě tuto inovativní nabídku si představíme v následujících řádcích a přesvědčíme vás o tom, že není nic jednoduššího než si vyhledat jakýkoli výlet.

Rodinná dovolená jako na dlani

Chcete se vydat na týdenní dovolenou, delší dobu, anebo pouze na klasický či prodloužený víkend? Je to v podstatě úplně jedno. Inspirovat se můžete pohodlně na zmiňovaném portálu, kde je Česká republika důmyslně rozčleněna do 23 oblastí. I podle nich lze snadno vyhledávat cíle kdekoli v naší zemi.

Pohodlné vyhledávání podle štítků

Najít si ten správný výlet lze klidně i podle štítků. Jestliže byste rádi navštívili hrad, stačí si jen zadat v rubrice nazvané Hledám tipy na výlety region a následně štítek hrad/zámek. Třeba v regionu střední Moravy se vám nabídnou hrady jako Helfštýn, Bouzov či Šternberk. Ze zámků je známý ten v Náměšti nad Oslavou. Filtrovat ale můžete například i jeskyně, jezery či rybníky, lanovky, lesy nebo ZOO. Štítek zoo/zookoutek je optimální především pro zajištění výletů s nejmenšími dětmi. Vyrazit je možné do slavných ZOO jako v Praze či Zlíně na Lešné. Zajímavé jsou ale i zookoutky. Mezi ty patří namátkou zoopark Zájezd.

Zajistěte si i přivýdělek

Vyznáte se v Krkonoších, Beskydech, Jeseníkách, Českém Švýcarsku anebo někde jinde? Zapojte se do projektu Ven každý den také! Do systému budete moci vložit zajímavé tipy na výlety. Pomůžete nejen v rozvoji portálu, ale vyděláte si i nějaké finanční prostředky, jež budete moci použít třeba na další cestování po naší vlasti.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *