Lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč: Relax pro tělo i duši

V kraji Polabské nížiny, nedaleko od Pardubic se nachází Léčebné lázně Bohdaneč.  Lázně jsou už léta vyhledávaným střediskem k léčbě pohybového ústrojí a k léčbě po ortopedických operacích. A proč jsou Léčebné lázně Bohdaneč tolik vyhledávané?

Přírodní léčivé zdroje

Léčebné lázně Bohdaneč využívají přírodního léčivého zdroje a to slatiny, kterou aplikují v zábalových vanách. Jedná se o unikátní vodní lůžka, jenž obepínají celé tělo, takže zajistí naprosté uvolnění, pocit beztíže a to všechno bez toho aniž byste se namočili. Slatina působí jen na postiženou část těla, velmi šetrně a po skončení procedury vůbec nejste zabahnění celí. Pacienti se zde kromě slatiny léčí i minerální vodou. Ta se využívá především při vodoléčbě a v bazénech.

Relaxační pobyty pro každého

Mimo klasickou lázeňskou péči nabízí Léčebné lázně Bohdaneč i nejrůznější krátkodobé relaxační pobyty s různými druhy masáží, pohybovými terapiemi a wellness zónou, která zahrnuje třeba solnou jeskyni, parní a finskou saunu, whirlpool, bazén a mnoho dalších.  Lázně se také specializují na estetickou péči, která probíhá v areálu lázní v Medical Wellness Clinic. Pokud například chcete bezbolestně zhubnout, pak určitě oceníte zdejší technologii Vanquich me. Využít také můžete procedury určené ke zkrášlení i obnovení vzhledu pleti s profesionální péči Protégé Elite nebo Anti anging.

Národní kulturní památka

Nejen přírodní zázrak v podobě slatiny nebo minerálních pramenů, tolik táhne návštěvníky do Léčebných lázní Bohdaneč. Také zdejší architektura lázní a okolí jsou opravdovým skvostem. Největší chloubou lázní, co se architektury týče, je pavilon Gočar ve stylu kubismu, který byl dokonce Národní kulturní památkou České republiky.  K areálu lázní patří ještě krytá kolonáda, fontány a krásným park. Když se k tomu všemu ještě přidá čistý vzduch a opravdu velmi vlídné prostředí, léčí se tělo samo.

Studentka logopedie se zájmem nejen o řeč, ale i o cestování, čtení knih a další. Snad texty nikoho neurazí a budou se líbit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *