Svatební cesta

Líbánkové destinace přinášející nejvíce rozvodů

Svatba se řadí mezi dny, na které se v životě nezapomíná. Právě se svatbou je samozřejmě spjatá také svatební cesta. Ta má samotný svazek ještě utvrdit. Ostatně nejednou právě při svatební cestě vznikají potomci. Skutečnost ej dnes ale taková, že většina manželství prostě a jednoduše nevydrží. Čím je to dáno, lze jenom spekulovat. My se zaměříme na destinace svatebních cest, které bohužel vedou k rozvodům nejčastěji.

Vedou Maledivy

Destinace, o níž si mnoho našinců může nechat jenom snít. Pokud plánujete svatbu, tak u snění raději zůstaňte. Maledivy totiž onomu pořadí vévodí. Celkem 20 % manželství uzavřených právě tady vede k rozvodu. Na druhé a třetí pozici se umístily destinace, jimiž jsou Marrákeš a Bora Bora se 17, respektive 13 %.

Maledivy

Maledivy: Zdroj obrázku Pixabay.com

Místa přející manželství

Jestliže chcete volit jakousi jistotu, vyplatí se sázka na Maui nebo Nairobi. Tady se rozvedlo pouze 1 % párů. Na druhé pozici se nachází Cancun. Tady se jednalo jen o 3 % párů.

Maui

Maui: Zdroj obrázku Pixabay.com

Zajímavý průzkum

Který provedla společnost Compare.bet. Mimo jiné se zaměřila také třeba na nejrozvodovější svatební píseň. V průzkumu se zkoumala celkem 3100 rozvedených párů nebo lidí, kteří žijí odděleně.

Tato svatební místa vedla k nejvyšší rozvodovosti:

Maledivy 20% 620

Marrákeš 17% 527

Bora Bora 13% 403

Bali 10% 310

Mauricius 8% 248

Laponsko 7% 217

Santorini 5% 155

Benátky 5% 155

Dubrovník 4% 124

Buenos Aires 4% 124

Cancun 3% 93

Bangkok 1% 31

Napa Valley 1% 31

Maui 1% 31

Nairobi 1% 31

V každém případě si každý udělá obrázek sám. Srovnání je určitě hodně pozoruhodné, nicméně doba trvání manželství se odvíjí spíše od toho, jak se oba mají rádi než od čehokoli jiného.

Svatební cesta: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *