Mikýř je frajer – ani Nikola co do peněžní odměny nakonec nepřišla zkrátka

Mikýř, Survivor, akce, aktualita, peníze

Mikýř je frajer – ani Nikola co do peněžní odměny nakonec nepřišla zkrátka. Na českého Survivora, který letos televizními obrazovkami „proběhl“ už potřetí, lze najít opravdu mnoho různých názorů.

Nejspíš se však nesekneme ve faktu, že ho většina lidí buď miluje nebo nenávidí (a nic mezi tím). Jak jinak si vysvětlit, že se pod nejrůznějšími internetovými články objevují stále dokola komentáře typu: „Taková blbost, na to bych nekoukal.“ Komu stojí za to utrácet svůj volný čas tím, že bude diskutovat o tématu, které ho vlastně vůbec nezajímá?

Vítěz byl přece předem jasný…

Další oblíbenou haterovskou vlnou je dehonestace vítěze třetí řady Martina Mikysky alias Mikýře. Nelze mu upřít, že se od začátku stal velmi výraznou tváří. Ale pokud by to bylo všechno tak nad slunce jasné, určitě by teď ze sázkových kanceláří odcházela spousta lidí s pěkným balíkem bankovek…

Soutěž to byla opravdu těžká – mnohem drsnější (zejména co do množství jídla, délky a fyzických výzev) než její americká varianta. A tvrdit o někom, že to dostal „zcela samozřejmě“ nebo „zadarmo“ se opravdu nezdá fér.

Foto: Pixabay

Mikýř peníze rozfofroval, na druhou finalistku ale nezapomněl

Ale zpět k soutěži. Ve finále nakonec Mikýř skončil s Nikolou Kabátovou alias Nikčou (abychom byli přesnější – vybral si ji tam). Hlasování hráčů však nakonec určilo příštím vítězem jeho. Pro někoho pohádkovou výhru 2,5 milionu korun už pěkně roztočil – pronajal si totiž v mnoha ohledech symbolickou 02 arénu, v níž poskytl svůj „Jediný rozhovor v životě“ – a to komu jinému než Ondřeji Novotnému, který ho hrou provázel.

Nechyběli ani hosté z řad hráčů – a mezi nimi i zmíněná Nikola. Právě tu Mikýř v samém závěru celé akce překvapil. Od sponzora XTB jí totiž předal šek na rovných 500 000 Kč na splnění jejích snů a plánů (víc o nich však divákům neprozradil, i když si o tom prý s Nikčou na ostrově několikrát povídali). A pokud chcete vidět pěkně se vším všudy (jde o vážně dobrou dvouhodinovou podívanou), budete muset na platformu Herohero.

 

Zdroj: herohero.co/mikyr, https://medium.seznam.cz/clanek/influgranti-cz-mikyr-vydelal-prvni-den-po-konci-survivoru-skoro-ctyri-miliony-stacil-mu-k-tomu-jeden-rozhovor-69649, https://www.youtube.com/watch?v=LbQENenc9H8

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.