Na Výstavišti Praha najdete až do prázdnin bohatý program. Vybere si opravdu každý

Turist

Léto a prázdniny na Výstavišti v Praze budou opravdu bohaté. Čeká vás sport, kultura, tvorba a vyžití pro všechny generace. Seznamte se s několika nadcházejícími akcemi z vlastní produkce Výstaviště Praha.

Těšit se můžete na opravdu pestrou nabídku akcí, ze které si vybere opravdu každý. Zbývá jen jediné – sebrat trochu odhodlání a dorazit.

Kutilové Na Výstavišti

Máte nápad a základní materiál na jeho výrobu, ale nemáte ty správné nástroje a prostředky, abyste ho mohli zhmotnit? Přijďte na Výstaviště každou sobotu na Střídačce od 10:00 – 15:00. K dispozici budete mít např. přímočarou nebo pokosovou pilu, brusky, svářečku, vrtačky a další ruční nástroje. Můžete využít i 3D tiskárnu.

Rostlinný swap na Střídačce

Pokud máte doma květiny, které nechcete, nebo už pro ně nemáte místo, přijďte si je na terasu Střídačky vyměnit za jiné. A to 11.6. od 13:00 do 15:00 hod. Hodit se mohou i semínka, řízky, sazenice, nebo jakékoliv rostliny, ať už pokojové nebo zahradní.

turista

Foto: Pixabay

Pěšky přes Kavkaz: Od moře k moři – povídání s Viktorkou Rys

Máte raději cestování? Pak vás určitě zaujme přechod Kavkazu od Černého moře v Gruzii ke Kaspickému moři v Ázerbájdžánu. Cestovatelka Viktorka Rys navzdory vzrůstajícímu turismu na Kavkaze procházela mnohými místy, o kterých se v žádném průvodci nedočtete.

S Viktorkou se můžete setkat 15.6. od 19:00 do 21:00 hod.

Program pro seniory: tvorba, cvičení i nová přátelství

A na své si přijdou i nejstarší milovníci aktivního vyžití. Výstaviště Praha totiž nabízí pravidelný program také pro seniory. K mání je například tvořivý workshop. Tematicky se zaměřuje na české tradice, zvyky a obyčeje, nebo třeba na významné svátky. A přijít lze i na Cvičení s Hankou 6.6. od 9:00 – 10:00 hod.

Zdroj: https://www.navystavisti.cz/vikendove-workshopy/, Léto a prázdniny na Výstavišti: sport, kultura, tvorba a vyžití pro všechny generace | Protext – PR služby ČTK

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.