Kypr

Naše tipy na aktuální zájezdy last minute

Podívat se někam do světa na last minute je v současné době naprosto ideální. Jednak můžete spatřit cizí země, které lákají exotikou, a jednak za pobyt ušetříte nemalou částku. Soustřeďme se tedy na některé zajímavé tipy na las minute dovolenou. K dispozici je spousta zajímavých lokalit, jež mají rozhodně co nabídnout.

Středisko Okurcalar v Turecku

Chcete-li vyrazit do tepla za nízké ceny, vyplatí se bezesporu Turecko. Naším tipem je menší středisko Okurcalar v Turecku nacházející se pouhých 30 kilometrů od slavného a turisty hojně navštěvovaného Side. Užívat si tady budete moci pohodových chvilek u tyrkysových vod Středozemního moře. Výbornou volbou je hotel Akin Paradise, který se nachází přímo v tomto středisku. Pobyt all inclusive v tomto hotelu je naprosto skvělý. K dispozici budete mít stylové pokoje s připojením k internetu a krásný hotelový bazén. Vyrazit můžete klidně za antickými památkami do Side anebo na nákupy do Antalye. Moderní last minute Turecko v této destinaci se rozhodně vyplatí.

Hotel Akin Paradise

Severní Kypr v hotelu Acapulco Beach

Mezi poměrně netradiční destinace patří Severní Kypr. Oblast okolo městečka Kyrenia je doslova malebná. Výbornou volbou je zejména ubytování v hotelu Acapulco Beach nacházejícím se zhruba 8 kilometrů od zmiňovaného města. K dispozici zde budete mít mimo stylového ubytování také hotelový akvapark vybavený tobogány a skluzavkami. Výborný je i hotelový lunapark. Hotelovou pláž pokrývá jemný písek a sklon do moře je pozvolný. Vydat se sem tedy můžete i s malými dětmi. K romantickým procházkám svádí městečko Kyrenia se starobylou pevnosti Girne. Pohodová dovolená na Severním Kypru nabídne zkrátka všechny možnosti trávení volného času.

Hotel Acapulco Beach

Vyberte si last minute dle vašeho přání

Last minute pobyty mohou směřovat prakticky kamkoli. Moc hezká je třeba Kalábrie v Itálii anebo Dalmácie či Istrie v Chorvatsku. Ostatně podívat se můžete sami. Momentálně nabízíme výhodné last minute zájezdy do mnohých zmiňovaných lokalit.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

1 komentář

  1. luky-hroch Odpovědět

    To je nádhera!! Ale i tak nezáleží na tom, jaká je to destinace, protože když si vybereš špatný hotel a nevyužiješ rad, jako například tyto: zaparkujteuletiste.cz/last-minute-dovolene-aneb-luxus-za-nizke-ceny-rady-tipy tak to stojí za prd… Už jen kvůli ubytování a stravě může být celá dovolená zkažená…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *