stížnosti

Nebyli jste spokojení na své dovolené? Přečtěte si, jaké jsou nejlegračnější stížnosti klientů cestovních kanceláří

Stížnosti: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Stížnosti na zpoždění letu a kvalitu ubytování jsou poměrně běžné a naprosto odůvodněné. Bohužel však nepatří mezi jediné stížnosti, které cestovní kanceláře dostávají. Některé cestující je prostě těžké uspokojit. Přečtěte si a pobavte se nad tím, co klienti reklamovali u cestovních kanceláří. V tomto článku zahrnujeme nejlegračnější ze stížností.

V čaji nebylo mléko

Jedna britská cestovní kancelář uvedla, že v pozdních nočních hodinách přijala hovor od jednoho ze svých klientů, kteří navštívili Řím. Tento klient si stěžoval na to, že toast, který dostal, nebyl namazán máslem z obou stran, a v čaji chybělo mléko. Referent cestovní kanceláře kontaktoval hotel a bylo mu sděleno, že mléko se podává v samostatném džbánu.

Plážové šílenství

Jedna turistka si stěžovala na uvolněnou etiketu na pláži, kde se opalovaly ženy nahoře bez. Podle ní by tento způsob opalování měl být zakázán, protože jí zkazil dovolenou: její manžel totiž trávil čas sledováním polonahých žen, namísto, aby se věnoval vlastní ženě. Jedna z dalších bizardních stížností na pláži: nachází se tu příliš mnoho tlustých lidí.

Musel jsem pít koktejly

Jeden z klientů si stěžoval na to, že voda v hotelu, kde byl ubytován, chutnala podivně, a proto byl nucen pít koktejly. Následkem toho si polovinu dovolené nepamatuje.

Jen hromada kamenů…

Stonehenge je jedna z nejznámějších prehistorických památek na světě, ale jeden z turistů byl z její návštěvy velmi zklamán. Podle něj je to je hromada kamenů, ke kterým se nemůžete ani přiblížit. Naštěstí však existuje spousta jiných atrakcí, které Anglie nabízí…

Stížnosti: Zdroj obrázku Pixabay.com

Velká čínská zeď je jenom zeď

Další světoznámá památka, Velká čínská zeď, se také nevyhnula stížnostem. Podle některých návštěvníků je „příliš dlouhá“ a je to „jenom zeď“. Další z návštěvníků se nechal slyšet, že nechápe, proč je kolem této památky takový humbuk, je to jen polorozbořená zeď.

Děti mají jídlo zdarma

Jeden z rodičů byl zklamán, když jeho devatenáctiletá dcera musela zaplatit za jídlo, přestože restaurace uváděla, že děti mají jídlo zdarma. Další ze stížností ohledně dětí byla ta, že při letu bylo zataženo a děti tak nemohly obdivovat výhled na moře z okna letadla.

Grand Canyon je jen kupa kamenů

Také Grand Canyon se stal místem zklamání pro mnoho turistů, z nichž si někteří stěžovali, že „mohl být větší“ a je to jen výhled na „kupu kamenů“. Jeden z návštěvníků byl překvapen nepřízní počasí a stěžoval si, že déšť a mlha mu zkazily celý výlet. Další z turistu uvedl, že je to jen díra v zemi, kterou trvá věčnost, než ji objedete. Mohl by tam být most, ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *