Netradiční tip na dnešní výlet. Profesia days pro vaši kariéru

Obvykle cestuje za zábavou, ovšem někdy může jít i o zcela jiné důvody. Proč například necestovat kvůli lepší kariéře a pracovním příležitostem? A právě takovou příležitost vám dávají Profesia days, které na svůj bohatý program přilákají 6. a 7. října tisíce návštěvníků. A kam zamířit? Přece do pražských Letňan.

Chcete rovnou najít práci nebo třeba jen inspiraci pro svůj kariérní růst? Tady budete mít možnost. Těšit se můžete především na bohatý doprovodný program, který vám nabídne přednášky a workshopy mnoha osobností, a to zdaleka nejen ze světa businessu. Celkem vystoupí skoro 50 přednášejících.

Zajistěte svoje možnosti

Chcete získat či změnit práci a nejste si jistí, jaké šance na trhu máte? Jestliže se aktivně zajímáte o svou pracovní budoucnost, pak byste na Profesia days rozhodně neměly chybět. Tento veletrh vám nabídne také pestrý doplňkový program, který vás odkáže třeba na poradenské zóny, konzultace CV nebo testování vašich IT dovedností.

Foto: ČTK

Jde o jubilejní 10. ročník Profesia days a těšit se na něj můžete v komfortním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Začal již ve středu 6. října, ale dorazit můžete i ve čtvrtek 7. října. Vstup je zdarma.

Proč Profesia days navštívit

A co vlastně veletrh svým návštěvníkům přinese? Získáte přehled o všem zajímavém na trhu práce a těšit se můžete i na cenné rady, jak na něm uspět či čeho se třeba vyvarovat při pohovorech. „Profesia days nabídnou řadu užitečných informací z trhu práce a inspirací pro kariérní i osobnostní růst. Můžete se zde osobně setkat s více než 60 českými i zahraničními zaměstnavateli, nabízí se tak stovky pracovních příležitostí přímo na veletrhu,“ říká Michal Novák ze společnosti Profesia.

Náhledové foto: ČTK

Zdroj: Profesia days přilákají 6. a 7. října do pražských Letňan tisíce návštěvníků, kteří chtějí najít práci nebo inspiraci pro svůj kariérní růst | Protext – PR služby ČTK

 

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.