Žena covid

První covid hotel v Praze je připraven pro návštěvníky

Doba se mění, koronavirus je na vzestupu a vypadá to, že dojde k onomu obávanému lockdownu. V souvislosti s ním se také hodně často skloňovala proměna hotelů na nemocnice a mnohé jiné záležitosti. Mimo jiné dojde také k otevření prvního covid hotelu u nás. Stane se tak v Praze 14. 10. 2020. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu v hlavním městě začnou přijímat covid pozitivní hosty.  

Nakažení se mohou ubytovat

Jednatel provozovatele sítě hotelů CZECH INN HOTELS, Jaroslav Svoboda, hovoří o tom, že pro nemocné bude otevřen hotel Legerova 9 v Praze. Jedná se o čtyřhvězdičkový podnik, který nabídne cenově dostupné pobyty. Ty budou začínat na ceně 1000 korun, která bude pojímat celodenní nabídku stravování. Ve zmiňované ceně bude zahrnuta také recepční služba a samozřejmě také služba pokojová.

Karlův most

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Služby lékaře a veškerá hygienická opatření

Součástí hotelových služeb bude také lékař na telefonu. Nemocní si tak v případě jakýchkoli problémů budou moci zavolat. Samozřejmostí je dostatečné množství parkovacích míst a všechno je připraveno tak, aby byly dodrženy všechny hygienické předpisy. Diskrétnost a soukromí ubytovaných je pro personál jednoznačnou prioritou. Objednávat ubytování si lze online jak přímo na webu hotelu, tak i prostřednictvím booking.com.

Různé zaměřené hotely známé sítě

Síť hotelů CZECH INN HOTELS patří největšímu provozovateli hotelů u nás. Snaží se řešit současnou krizi a dokáže se přizpůsobit aktuální situaci. Mimo jiné tato společnost vlastní také hotely v Praze 3, 7, 9 a 10, které se nabízejí primárně obchodníkům. Naopak hotel v Praze 1 je určen pro turisty. Do budoucna se počítá s tím, že se v případě potřeby síť covid hotelů ještě rozšíří. Aktuálně firma vlastní 23 hotelů s kapacitou přes 6000 lůžek.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *