Sexy dovolená: Kde najdete zdatné milence a krásné ženy?

pár

Sexuální turistika je prý tak stará, jako lidstvo samo. Osobně mě toto tvrzení vůbec nepřekvapuje. Prvními doloženými cestovatelkami za láskou prý byly Amazonky, starověké bojovnice, které hledaly vhodné partnery až ve vnitrozemí Řecka. Dnes tvoří sexuální turistika výnosný byznys hlavně v asijských a afrických zemích.

Milenec na léto

Zanedbávané Evropanky vyrážejí za milostnými zážitky nejčastěji do Tuniska nebo Egypta. Místní mladíci, kteří často pracují v hotelích, jim rádi dělají společnost i mimo pracovní dobu. Nejsou nijak nároční. Stačí, když jim dáma zaplatí večeři a drink. Podobně se za sexem jezdí také do Keni.

plážPláž: foto Pixabay

Z různých zdrojů však vyplývá, že nejlepšími milenci na světě jsou mladíci z Rwandy. Ovládají totiž speciální techniku zvanou kunyaza. Ta má mezi domorodci dlouhou tradici a vyžaduje pár let tréninku. O co se jedná? Vydejte se do Rwandy a uvidíte.

Pokud dámy touží spíš po vážném vztahu, měly by zabloudit na Arabský poloostrov. Především v Kataru a Spojených arabských emirátech je obrovský nepoměr mezi pohlavími. Na jednu ženu zde připadají až 3,4 muži. Ale dejte si pozor. Sexuální volnost se v těchto konzervativních zemích nenosí a zvlášť Evropanky jsou mezi místními považovány za ženy lehkých mravů.

V Asii jako doma

Pánové se za láskou vydávají hlavně směrem na východ. Thajsko a Kambodža jsou vyhlášeným rájem pro lidi jakékoliv orientace. Místní dámy nepostrádají krásu ani roztomilost, a navíc udělají pro partnera vše, co mu na očích vidí. Spousta postarších pánů si tak často odveze novou nevěstu i s sebou do Evropy.

ženaŽena: foto Pixabay

Nejkrásnější lidé? Na Ukrajině!

Nedávno vytvořila společnost Big 7 Travel průzkum, ve kterém měli dotazovaní popsat, kde podle nich žijí nejkrásnější muži a ženy na světě. Výsledek vás možná překvapí. Vyhrála Ukrajina! Stříbro patřilo Dánsku a bronzovou medaili získaly Filipíny. Česko se podle statistiky umístilo až na 18. příčce. Souhlasíte s výsledky? Který stát by měl podle vás zvítězit?

Zdroje: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/her-beauty-15-zemi-kde-neni-pro-muze-dostatek-zen-na-vdavani/2011702

https://refresher.cz/66824-Nejkrasnejsi-lide-ziji-podle-pruzkumu-na-Ukrajine-v-TOP-50-se-umistilo-i-Cesko

https://www.idnes.cz/cestovani/kolem-sveta/sexualni-turistika-a-cestovani.A150820_155114_kolem-sveta_tom

Pár: náhledové foto Pixabay

Cestování mě nabíjí energií, ať už jsou to výlety po Česku nebo za exotikou. Navštívila jsem už mnoho zajímavých míst a ráda vám je představím.