Svatba na zámku a jak ji v ČR připravit se vším všudy

Svatba na zámku: Hledáte exkluzivní a luxusní místo pro svůj svatební obřad? Nelákají vás příliš specializované penziony ani podobná místa? Pak může být svatba na zámku tím pravý řešením pro vás. Ale není zámek jako zámek.

Zatímco někde vás uvítají právě a jen na svatební obřad, jinde vám nabídnou opravdu komplexní služby – od ubytování hostů zdaleka až po zázemí pro svatební hostinu a večerní párty. Záleží jen na vás, kolik chcete do obřadu investovat a jaká míra luxusu je pro vás ta dostačující.

Kde je možné říci si své ANO

Připravili jsme pro vás seznam zámků, které jsou k vašim přáním a potřebám vstřícné a přístupné. Nemusíte vznášet dotaz na správu zámku nebo navštěvovat osobně kastelána. U nás okamžitě zjistíte, zda vašim záměrům vyhovuje třeba zámek Ratměřice, Loučeň, Svijany, Chateau Trnová, zámek Mělník, zámek Nelahozeves, zámek Průhonice, hrad Červený Újezd a spousta dalších.

Foto: Pixabay

Přinášíme tipy na „staré známé“ i naopak opomínané památky, kde není nutné rezervovat čas a termín měsíce dopředu. Načerpejte inspiraci a vtiskněte svému nejkrásnějšímu dni jedinečný punc díky svatbě na zámku, jenž bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům.

Co byste ještě měli vědět

Ať už se necháte unést nevšedností nebo vsadíte na jistotu, s námi nakonec vždy najdete to, co potřebujete. O každém vhodném místě navíc zjistíte veškeré detaily, aby měla vaše svatba na zámku opravdu všechno. Vždyť kdo říká, že se obřad musí konat jen na nejbližší radnici? Splňte si své sny a dopřejte si takový, o jakém jste vždycky toužili. Jde přece o příležitost, která se už nikdy nebude opakovat.

Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/aktuality/10-tipu-kde-mit-svatbu-na-zamku, https://www.svatbona.cz/svatba-na-zamku/

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.