Těšíte se na pořádné zimní lyžování? Víme, kde se zaručeně vyřádíte

Lyžování

Již velmi brzy se česká příroda začne přizpůsobovat chladnému počasí, mrazům, sněhu i ledu. Toto období pro mnoho lidí znamená začátek suprové sezóny plné zimních radovánek. Zdaleka nejvyhledávanějšími aktivitami je lyžování a běžkování. Kde si zaručeně užijete?

Klínovec je jasná volba

Jste-li milovníci lyžování, v žádném případě nesmíte zapomenout na lyžařský areál Klínovec. Ten se totiž chlubí největší rozlohou a nejmodernějším vybavením, které v České republice najdete. Z vrcholu dané hory (1 244 metrů nad mořem) si zároveň užijete nezapomenutelný výhled na celé širé okolí.

Na své si přitom přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. Budete si moci zvolit rovnou z několika upravených a kvalitních sjezdovek. K tomu připočtěte možnost absolvování různě náročných lekcí pod vedením profesionálů z oboru.

Nemáte vlastní lyže?

Chcete si užít pořádnou lyžovačku? V takovém případě určitě nemusíte běžet do nejbližšího obchodu s lyžemi a utrácet kdovíkolik tisíc korun za jeden pár. Snadno vám totiž pomůže půjčovna lyží Klínovec, kde najdete veškeré potřebné vybavení od A až po Z za velmi nízké ceny.

To platí pro dětské i dospělácké lyže různých typů, běžky, snowboardy, boby, sáňky, ale i chrániče páteře, helmy, hůlky, brýle či třeba sněžnice. Záleží jen na vás, jakým aktivitám se chcete zrovna věnovat.

Cena zapůjčení vybavení vás přitom vyjde na několik stovek na celý víkend na osobu, takže se rozhodně jedná o výhodnější možnost než kupování vlastních pomůcek. Kdybyste přece jen toužili po vlastních lyžích, můžete si je na místě rovnou i zakoupit.

Pokud plánujete každoroční lyžovačku, určitě příliš neváhejte. Zmíněná půjčovna je otevřená od soboty 17.12. A kolik vlastně zaplatíte? To se dozvíte na webových stránkách pod vloženým odkazem.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.