Už nejen on-line. Oblíbený Shein otevřel obří pobočku kousek za hranicemi

Shein, obchod, Varšava, levné nákupy, Polsko

Už nejen on-line. Oblíbený Shein otevřel obří pobočku kousek za hranicemi. Společnost Shein, známý čínský internetový prodejce módy, nedávno otevřela svůj první kamenný obchod v Polsku.

Najdete ho v rušné Galerii Młociny ve Varšavě a jde o součást širší strategie společnosti Shein zaměřené na rozšíření její přítomnosti na evropském trhu. Otevření prodejny přilákalo velké množství lidí, kteří se chtěli osobně seznámit s módní a cenově výhodnou nabídkou značky.

Strategická expanze v Polsku

Varšava, rostoucí centrum módy a maloobchodu ve východní Evropě, představuje ideální místo pro fyzickou expanzi společnosti Shein. Volba Galeria Młociny, oblíbené nákupní destinace, tak není vůbec překvapivá. Toto strategické umístění využívá nejen husté městské populace Varšavy, ale také příliv turistů.

Foto: Pixabay

Širší evropská strategie

Varšavská prodejna je součástí plánu společnosti Shein zřídit 30 pop-up prodejen po celé Evropě, včetně klíčových trhů, jako je kupříkladu Velká Británie. Tato expanze svědčí o adaptivním obchodním modelu společnosti Shein, která přechází od přítomnosti pouze online k začlenění fyzických prodejen do své prodejní strategie, čímž zvyšuje angažovanost zákazníků prostřednictvím hmatového zážitku z nakupování.

Sortiment a ceny výrobků

Varšavská prodejna nabízí rozsáhlou škálu výrobků, která velmi dobře odráží rozmanitost dostupnou na online platformě společnosti Shein. Zákazníci si tak mohou prohlédnout široký sortiment oblečení, doplňků a obuvi pro ženy, muže i děti. Obchod je navržen tak, aby vyhovoval různým módním vkusům, od základních potřeb a běžného oblečení až po sofistikovanější a formálnější kousky. A navíc si stále drží příjemně nízké ceny. Rozhodně se tedy vyplatí sem dorazit.

 

Zdroj: https://gp24.pl/polacy-pokochali-tanie-ubrania-z-shein-ekspertka-ostrzega-ubrania-szyte-w-niehumanitarnych-warunkach-do-pracy-wykorzystywane-sa/ar/c3-18572915, https://echo24.cz/a/HEJZk/zpravy-svet-francie-nice-starosta-zakaz-pop-up-shein, https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/rychla-moda-shein-zara-usa-odevy-damske-aplikace-nakup-slevy.A240416_124753_eko-zahranicni_jadv

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.