Kilpi

Vyrážíte na hory? Máme pro vás 3 tipy na spolehlivé zimní bundy

Ač to tak na spoustě míst v České republice nevypadá, zima je v plném proudu. Mnozí z nás se chystají na hory za zimními sporty. K veškerému pohodlí při jejich provozování potřebujete nejen skvělé lyže či snowboard, ale i spolehlivé oblečení. Mělo by být jednak funkční a jednak designově povedené. Přece jenom, člověk chce na svahu také nějak vypadat. Obě dvě kritéria bezesporu splňují bundy známé značky Kilpi. Právě na některé z nich se zaměříme podrobněji. Třeba se i vám naše tipy zalíbí a podíváte se na shopkilpi.cz, kde je k dispozici komplexní sortiment.

Pánská lyžařská bunda Kilpi Uran-M

Našim první tip představuje dvouvrstvá lyžařská bunda Uran-M, jež je součástí aktuální nejnovější kolekce Kilpi 2017/2018. Její hlavní předností je samozřejmě vytvoření maximálního komfortu při lyžování. Vyrábí se z pružného materiálu, který je ale zároveň prodyšný a dokáže odolat vodě. Jen pro představu, prodyšnost je u této bundy 10 000 g/m2/24h a voděodolnost 10 000 mm. Vybavena je také specifickými ventilačními zipy, sněhovým límcem a manžetami umístěnými v rukávech. Upozornit musíme i na propracovaný systém kapes včetně té na skipas.

Zimní bunda Uran M

Dámská lyžařská bunda Kilpi Montana-W

Tento model dámské lyžařské bundy nabízí maximální komfort a nadčasový vzhled. Elastický materiál v kombinaci s pružnou podšívkou zaručují absolutní svobodu při pohybu. Bunda je vybavena ventilačními zipy umístěnými v podpaží a spoustou kapes včetně vnitřních. Typická je i maximální odolností vůči vodě a specifickými reflexním logem. Vzhledově zaujme jak delším tvarovaným střihem, tak i pestrou barevnou kombinací.

Dámská zimní bunda Montana W

Pánská běžecká bunda Nordim-M

Potřebujete lehkou bundu na běžky, případně pro toulky přírodou? Pak je pro vás jako stvořená zimní bunda Nordim-M. Jedná se o celorozepínací model s vyšším límcem. Typická je stretchovým materiálem pro pohodlný pohyb a dvěma hlavními náprsními kapsami. Ocení ji i ti nejnáročnější uživatelé zvyklí na pohyb v extrémnějších podmínkách.

Pánská běžecká bunda Nordim M

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *