Wellness pobyt

3 tipy na wellness víkend pro ženy

Chcete si užít chvíli klidu a pohody? Ráda byste uspořádala dámskou jízdu, ale nevíte kde? Máme pro vás 3 tipy na wellness víkend pro ženy.

Pobyt u zámku Lednice

Uspořádejte dámskou jízdu a prožijte víkend plný odpočinku a klidu v Jihomoravském kraji. Dominantou tohoto kraje je Lednicko – Valtický areál v městě Lednice. Užijete si tedy jak krásnou přírodu okolo, tak spoustu historických památek a dalších turistických atrakcí i samotný wellness relaxační pobyt v jednom z hotelů poblíž zámku Lednice. Oba hotely nabízí přímo wellness víkend pro dva i pro větší partu lidí. Ve wellness balíčku vás čeká ubytování s polopenzí, koupele různého druhu, neomezený vstup do bazénu nebo sauny a další kosmetické procedury pro ženy. Nezapomeňte také navštívit samotný zámek Lednice, Zámecký skleník nebo Minaret.

Wellness víkend pod Brdy

Odpočiňte si a nechejte se hýčkat v hotelu pod Brdy, které leží mezi Hořovicemi a Dobříší ve Středočeském kraji. Ubytujete se ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí a dopřejte si vstup do solné jeskyně a vířivky. Dále pak masáže, lifting obličeje s okamžitě viditelnými účinky. Pokud máte rády i aktivněji strávený čas, okolo hotelu je spoustu turistických nebo cyklistických tras patřící do CHKO Brdy. Vyrazit také můžete až na hrad Karlštejn, Točník nebo zámek Dobříš. Výhodou je, že wellness pobyt nemusíte využít jen o víkendech ale i přes všední dny. Domů se tak vrátíte odpočatá a nabitá novou energií.

Relax v Lužických horách

Pokud si potrpíte na luxus, tak určitě zavítejte do hotelu v Lužických horách v Libereckém kraji. Čekat na vás bude extra apartmán určený ženám, které chtějí strávit víkendový wellness relaxační pobyt v doprovodu svých kamarádek. V hotelovém balíčku pro tento typ wellness najdete bylinou koupel, masáže a kosmetické procedury. Na pokoji láhev sektu, ovoce nebo třeba dezert. Navíc hotel nabízí služby poslíčka.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *