Wellness

Abácie Nový Jičín

Chtěli byste vyrazit na výlet s rodinou? Nebo naopak byste rádi na prodloužený víkend s partnerem? Pořádáte konferenci nebo nějakou firemní akci? Pokud ano zavítejte do hotelu Abácie Nový Jičín.

Hotel

Hotel Abácie najdeme v okresním městě Nový Jičín, který se nachází v Moravskoslezském kraji asi 34 kilometrů jihozápadně od Ostravy. Abácie je vhodná pro každého. Můžete zde například strávit romantickou dovolenou ve dvou a užít si wellness. Další možností je v hotelu Abácie pořádat svatby, oslavy a hostiny. Pokud se nechcete jen bavit, ale i pracovat můžete uspořádat firemní teambuilding, prezentace nebo konferenci. Hotel totiž zajišťuje nadstandardní ubytování s kapacitou 23 pokojů a 48 lůžek. Dále konferenční místnost s technikou a 50 místy k sezení. Pro občerstvení si vyberete v jedné ze dvou restaurací, navíc s tanečním parketem a audiovizuální technikou. Odpočinout si můžete v klidu v hotelovém wellness. Pro aktivnější Abácie nabízí sport centrum. V celém komplexu je k dispozici také bezdrátové připojení Wi-Fi a před budovou hlídané parkoviště.

Wellness centrum

V hotelu Abácie Nový Jičín si užijete ničím nerušený relax se vším všudy. Ať už ve dvou nebo s přáteli. Vyberete si z několika procedur jako například:

–          whirpool,

–          finská sauna,

–          solná lázeň,

–          ochlazovací bazén,

–          masáže.

Wellness centrum je doplněno o kadeřnictví, manikúru, což využijí hlavně dámy.

Aktivní odpočinek

Pro ty, co nechtějí dovolenou trávit jen v sauně nebo v bazénu, hotel nabízí i sport centrum. Sportovní centrum Abácie Nový Jičín je největším centrem pro sportovce v regionu. Má dvě fitness centra a tělocvičnu. Dále tenisové, squashové a badmintonové kurty. V centru je také sport bar a v něm i dvě bowlingové dráhy. Sport centrum není určeno jen pro návštěvníky hotelu. Zasportovat si může přijít kdokoliv, kdo si zaplatí buď jednorázový vstup, nebo permanentku třeba až na 12 měsíců.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *