Adventure Golf

Adventure Golf Velká Rača vás pobaví

Golf je hrou, kterou si dnes zamilovaly doslova masy lidí. Často ale stojí nehorázné peníze. I proto se mnohdy vyplatí navštívit třeba minigolf, anebo ještě lépe Adventure Golf. Že nevíte, o jaký typ golfu se vlastně jedná a kde si jej můžete zahrát? Nevadí, v následujících řádcích se budete věnovat právě Adventure Golfu, a to konkrétně hřišti nacházejícímu se v obci Oščadnica pod Velkou Račou. V čem je tedy Adventure Golf specifický a co nabízí?

Adventure Golf

Golf v přírodě na speciálním povrchu

Adventure golf je jakousi formou minigolfu, která je rozdílná v tom, že jamky jsou mnohem dál od odpaliště a povrch také není betonový. Tvoří ho velmi jemná umělá tráva s minimálními štětinkami. Bez problémů tak míček dostanete do jamky. Na kolik pokusů, to už záleží pouze na vaší šikovnosti. Překážkami budou pochopitelně terénní zlomy, tunely, kameny a jiné věci, jež stojí v cestě při odpálení míčku ze startovní čáry.

Adventure Golf

Rodinka Resort v Oščadnici

Jestliže vyrazíte pod Velkou Raču, rozhodně nezapomeňte na Adventure Golf, který je součástí Rodinka Resortu. Příjemná obsluha vám velmi rychle vysvětlí pravidla a vy můžete vyrazit vstříc 18 jamkám, jež jsou rovnoměrně rozesety po nevelkém areálu skýtajícím mimo jiné ještě lezeckou stěnu a možnost ubytování ve stylových chatách. Pokud máte rádi pohyb v jakémsi minimálním provedení, hra vám bude sedět. Rodiny s malými dětmi se nemusejí bát, že by se nejmenší nudili. Do rukou dostanou mini hůl a lehký míček.

Lezecká stěna

Bavte se a nevažte se…

O zábavu budete mít v areálu Adventure Golfu v Oščadnici postaráno. Není nutné pouze hrát, klidně si můžete pouze posedět, anebo zalézt na stěně. Co se týká cen, dospělý zaplatí 5 eur, dětí 3,5. Jinak není od věci využít i rodinného vstupného za 13 eur pro dva rodiče a dvě děti. K dispozici je hne několik balíčků.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *