Djerba

Caribbean World Djerba

Ostrov Djerba dnes láká především poměrně blízkou exotikou. Na rozdíl od mnohých destinací nacházejících se již přímo v Africe, je zde poměrně bezpečno a turistický ruch do některé ze zdejších výletních lokalit nebyl nijak přerušen. I proto se vyplatí vyrazit právě sem. My se zaměříme v naší malé recenzi na resort Caribbean World Djerba, který svou kvalitou rozhodně dokáže zaujmout. Buďme tedy konkrétnější a soustřeďme se na něj blíže.

Vynikající poloha a pláž

Poloha hotelového komplexu je skutečně příhodná, jelikož se nachází zhruba 5 kilometrů od centra města Midoun. Právě zde si můžete třeba na místních trzích pohodlně nakoupit dle své libosti. Jinak není problém navštívit i restaurace a kavárny. Urazíte pouze 300 metrů a můžete si posedět u kvalitní kávy. I do centra hlavního města Houmt Souk je to pouhých 14 km a na zdejší mezinárodní letiště jen 22 km. Přímo u hotelu je situována pláž s jemným pískem. Vstup do moře je zcela pozvolný a můžete si dopřát i komfort slunečníků a lehátek zdarma.

Nudit se nebudete

Hotel je typický především maximálně přátelskou atmosférou, které určitě přidá také přítomnost několika budov nacházejících se v rozlehlé zahradě. Ve vstupní hale hotelu najdete recepci a směnárnu. Mimo jiné si můžete posedět v maorské kavárně anebo zajít na diskotéku. Zaplavat si lze pohodlně v interiérovém krytém bazénu. Jinak jsou v hotelu i dva bazény venkovní, a to jak se slanou, tak i se sladkou vodou. Skluzavky a atrakce pro děti jsou samozřejmostí.

Stylové pokoje

Pokoje jsou příjemně zařízené. Klimatizace je v provozu v průběhu kompletně celé sezony, a to od 15. 6. do 15.9. V pokoji se nachází také sprcha se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, minibar a televize se satelitním příjmem. Dětskou postýlku dostanete na vyžádání zdarma.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *