Akce v Aquapalace Praha: vyhrazený čas pro seniory i speciální akce pro rodiny

Aquapalace

Aquapalace Praha zavádí vyhrazený čas pro plavání a relaxaci osob nad 55 let. A to není vše! Na celý říjen je dále v platnosti speciální akce vztahující se na rodinné vstupenky. Aquapalace patří k největším vodním zábavním parkům v České republice. Svým návštěvníkům nabízí řadu nejrůznějších atrakcí, a to jak pro malé, tak i pro velké. Na své si zde přijde každý člen rodiny bez ohledu na věk.

Senioři si dopřejí klidnou relaxaci v dopoledních hodinách

Pro osoby starší 55 let je nově zavedena upravená otevírací doba. Senioři si mohou přijít zaplavat v čase od 8:00 do 10:00 hod, kdy budou mít areál jen pro sebe, a to vždy ve všední dny a v sobotu. V tomto čase bude k dispozici plavecký bazén, vířivky a řeka s protiproudem. Kromě plavání si tak návštěvníci z řad seniorů mohou užít dostatek relaxace, během které si mohou dopřát i šálek výtečné kávy, který mají v ceně vstupenky. Ranní plavání má stanovenou cenu na 99,- Kč, což už se vyplatí. Akce platí do konce října.

Aquapalace PrahaFoto: PEPR Consulting

Aquapalace přináší zážitky pro celou rodinu

Aquapalace Praha si připravil akci pro seniory i k rodinným vstupenkám. Po celý říjen bude platit, že při zakoupení rodinné vstupenky mají babička s dědečkem vstup za pouhou 1,- Kč. Na výlet do Aquapalace tak může vyrazit úplně celá rodina a strávit tak den v příjemném prostředí, kde si každý zajisté najde něco lákavého. A co vám může pražský aquapark vlastně nabídnout?

  • Vodní svět
  • Saunový svět
  • Spa & wellness
  • Fitness
  • Balneo & Medical
  • Aquapalace Hotel

Zábava v každém ročním období

Aquapalace Praha lze navštívit v každém ročním období. Na rozloze 9150 m2 vám nabídce nepřeberné množství atrakcí a dalšího vyžití. K dispozici je celkem 21 tobogánů a skluzavek. Aquapalac Praha se navíc může pochlubit největším tobogánem v České republice. Dále zde naleznete 18 saun a prohříváren a nesmíme zapomenout ani na vyhlášené Spa & wellness centrum. Určitě vás zaujme i unikátní Laserová Show, jež je promítána na vodní clonu. V areálu naleznete i dostatek barů, a to včetně těch vodních nebo odpočinkové zóny s lehátky. A pokud se plánujete zdržet, můžete přespat v Aquapalace Hotelu, který se nachází přímo v areálu.

 

Zdroj info: https://www.aquapalace.cz/RANNI-PLAVANI

Zdroj info: https://www.aquapalace.cz/babideda?month=2021-10-16%2000:00:00

 

Náhledové foto: PEPR Consulting

Ráda cestuji a o své zážitky se podělím i s vámi.