Apartmány Nassfeld

Apartmány Nassfeld: Skvělá volba kdykoli v průběhu roku

Rakouské Alpy jsou kouzelné v jakémkoli ročním období. Zvolíte-li navíc to správné středisko a komfortní ubytování za rozumnou cenu, není co řešit. Jestliže nevíte, kam byste měli vyrazit, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž soustředíme na středisko Nassfeld a na stylové ubytování v apartmánovém domě. Užívat si svého volného času právě v jižním Rakousku rozhodně stojí za to.

Apartmány Nassfeld

Krásné procházky i adrenalin

Nássfeld je střediskem, které se vyznačuje nádhernou přírodou, jíž vévodí zdejší jezera. Díky vynikající poloze zde pálí sluníčko až 300 dní v roce. Jestliže využijete zmiňované moderní ubytování Nassfeld, můžete klidně ráno vyrazit na kola. Pokud máte raději horské cesty, jsou k dispozici známé ferraty, možnosti canyoningu, river tubingu anebo raftingu či jízdy na kajaku. Výbornou volbou je i zdejší NTC Park, který je typický lanovým centrem a sjezdem s mountain cart. Příjemná je i jízda na Segway X-Cross. V zimním období vás čeká moderní zimní středisko s celkem 110 km precizně připravených sjezdových tratí. Konají se zde i závody světového poháru a Nassfeld je řazen mezi top 10 zimních center v Rakousku.

Apartmány Nassfeld

Ubytování přímo v centru dění

Pro ubytování jsou optimální volbou budovy, které se nachází přímo v srdci celého dění. Apartmány Nassfeld přesně tento atribut splňují. Situovány jsou totiž pouze 300 m od sjezdovek. Vybrat si budete moci z celkem 19 stylových alpských apartmánů, které se vyznačují maximálním komfortem a důrazem na každý detail. Při ubytování samozřejmě získáte slevu na skipas, popřípadě v létě na nejrůznější služby včetně lanovek.

Apartmány Nassfeld

Domluvíte se česky

Máte strach, že se svou lámanou němčinou budete mít potíže s komunikací? Nemusíte, jelikož se s personálem domluvíte pohodlně česky. K dispozici budete mít mimo jiné i SaunaHaus, kde si vaše unavené tělo odpočine po turistice či lyžování.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *