Centrum Prahy se zcela proměnilo, doslova ho zaplavily fotografie

Centrum Prahy: Cestování do Matky měst nemusí mířit jen za památkami. Leckdy je možné narazit na mnohem zajímavější cíle. Zamířit lze třeba i za inovacemi z rozmanitých odvětví průmyslu, které v současné době doslova zaplavily centrum Prahy.

Přivítá vás totiž více než dvacítka velkoformátových snímků. Jde o unikátní výstavu, která se na svém putování zastavila v hlavním městě, aby představila to nejlepší, co u nás vzniká na firemní i akademické půdě. A to samozřejmě v rámci předsednictví České republiky v Radě EU.

Na své si přijdou opravdu všichni

V centru Prahy na vás čekají obrazy, doplněné o zajímavé dvojjazyčné příběhy. „V rámci většího dosahu i na doporučení spolupracujících expertů jsme se rozhodli letošní Czech Industry Photo vypravit na cesty v zcela novém venkovním formátu ve spolupráci s renomovaným dodavatelem putovní služby – Českou tiskovou kanceláří, aby se dostala co nejblíže lidem, byla přístupná bez časového omezení a nadále bezplatně. Přes aktivní QR kódy si uživatelé chytrých telefonů mohu navíc procházet v online podobě další snímky od rozmanitých průmyslových firem i předních českých univerzit,“ uvedla Kateřina Škopková, zakladatelka Czech Industry Photo.

Praha

Foto: Pixabay

A kde výstavu uvidíte? Všechny obrazy jsou pro veřejnost k vidění v ulici Na Příkopě. Jejím pořadatelem je v rámci společenské odpovědnosti Promoliga® – komunikační agentura.

Proč se nechat pohltit fotografiemi

Tato fotovýstava je unikátním projektem a zároveň zprostředkovává pohled na pracovní postupy, obory a profese ve výzkumu, vývoji, výrobě, v průmyslovém designu či transferu energií. „Pomáháme značkám růst a zvyšovat jejich tržní hodnotu – ONline i OFFline.”

Zdroj: Centrum Prahy zaplavily fotografie | Protext – PR služby ČTK, https://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/umelecke-snimky-z-ceskeho-prumyslu-ozivily-prazdninove-budejovice/2232470, https://www.czechindustryphoto.com/cz/fotogalerie-

Náhledové foto: Protext

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.