Obytný vůz

Chcete si užívat nezávislého cestování? Víme, jak na to!

Vyrazit v průběhu roku do některé z destinací a užít si zde pohody představuje jakousi klasiku. Mnohdy ale takovýmto pobytům chybí poznávací fakultativní výlety. Když už k dispozici jsou, je nezbytné za ně vydávat další vcelku vysoké částky. Jako řešení by se mohlo zdát cestování vlastním vozem. Klasické auto ale nemá kapacity na to, abyste odcestovali nezávisle kdekoli a ušetřili za ubytování. To je často bohužel velmi drahé. I proto se vyplatí vsadit na obytný vůz. Díky němu lze uspořit jak na ubytování, tak i na stravování. To ovšem nejsou jediné výhody…

Obytný vůz

Prostě se rozhodnete, vše naplánujete a vyrazíte

Absolutní nezávislost potěší bezesporu každého cestovatele. Jednoduše si naplánujete, kde zhruba byste chtěli v určitou dobu zamířit. Následně nabalíte všechny potřebné věci do obytného vozu a vyrazíte vstříc klidně i dlouhodobému cestování po různých koutech světa. Ťukáte si na čelo s tím, že na nový obytný vůz nemáte dostatečné množství peněz? Pak není problém řešit krátkodobý i dlouhodobější pronájem obytných vozů.

Obytný vůz

Jaké jsou podmínky pronájmu obytného vozu?

Půjčit si obytný vůz může skoro každý, podmínky jsou totiž poměrně benevolentní. Stačí být starší 21 let a mít řidičský průkaz skupiny B minimálně 3 roky. Nic jiného nepotřebujete. Ostatně obytňáky si půjčují jak mladí lidé, tak i rodiny s dětmi anebo penzisté. Vždyť nezávislost a úspora finančních prostředků stojí za to v jakémkoli věku!

Obytný vůz

U koho si pronajmout obytný vůz?

I na tuto otázku vám odpovíme. Naším tipem je půjčovna obytných vozů Autobyt. Právě ona nabízí nejmodernější auta, mezi která se řadí Bürstner Ixeo 710, 710tz a 726. Všechny vozy jsou skoro nové, vyrobeny byly totiž v roce 2017. Bez problémů se v každém z nich vyspí i 4 lidé. Spolehnout se můžete na minimální spotřebu a také výhodné ceny pronájmu. Přesvědčit se o tom můžete na autobyt.cz.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *