Penzion Buchlovice

Chystáte se do Buchlovic? Máme pro vás tip na stylové ubytování

Jižní Morava je doslova magickým koutem naší země. Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by se sem nerad vracel. Jedním z krásných míst této oblasti jsou bezesporu Buchlovice. Obec pod majestátně se tyčícím hradem s nádvořím, kde roste kořeny vzhůru zasazená lípa, určitě stojí za to navštívit. My pro vás máme pozoruhodný tip na ubytování. Samozřejmě nezůstaneme dlužni ani mnohé lokality, jež stojí za to navštívit.

Stylový rodinný penzion Na Náměstí

Ubytovat se můžete přímo v srdci samotných Buchlovic. Penzion Na Náměstí je vystavěn v selském stylu a nachází se hned v sousedství slavného zdejšího barokního zámku. Na zmiňovaný hrad Buchlov se dostanete pohodlně pěšky. Vzdálen je pouhé 3 km. Parkování je u tohoto penzionu v Buchlovicích samozřejmostí. 30 metrů od penzionu se nachází bezplatné parkoviště.

Pnezion Buchlovice

Elegantní plně vybavené pokoje

Ubytování v historickém stylu je typické i specifickými pokoji. Co se týká samotné kapacity penzionu, ta je stanovena na 18 osob. Součástí objektu je dvoupokojový apartmán a další pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením. V každém pokoji je přichystáno vybavení, mezi které se řadí třeba nádobí, rychlovarná konvice, či mikrovlnná trouba. V penzionu je k dispozici i velké venkovní posezení. Pohodu si užijete i u sklenky vína přímo ve zdejším vinném sklípku.

Penzion Buchlovice

Kam vyrazit?

Alternativ je hodně. Hrad Buchlov z první poloviny 13. století jsme už zmiňovali. Hodně oblíbeným cílem je také rozhledna Brdo s nadmořskou výškou 587 m n. m. Vydat se můžete například ke kapli sv. Barbory na protějším vrchu. A co třeba takové rekreační lázeňské středisko Smraďavka v údolí Dlouhé řeky? A když se vám nebude nikam chtít? Prostě se jen můžete posadit v zámecké zahradě v Buchlovicích a užívat si volného času. Společnost vám bude dělat krásné okolí místného barokního zámku včetně místních pávů.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *