Vízum Rusko

Chystáte se do Ruska? Nezapomeňte na vyřízení víz!

Rusko je zemí, která nabízí spousty zajímavých lokalit a vyrazit sem za poznáním přírodních krás anebo tradiční architektury rozhodně stojí za to. Nejedná se ovšem o zemi, která by pouštěla občany Evropské unie jen tak bez vyřízení jakýchkoli vstupních dokumentů. Jestliže se vy jako občan České republiky rozhodnete pro vstup na území Ruské federace, musíte mít příslušná víza. Pokud nevíte, jak je to s jejich vyřízením, jste na správné adrese. V následujících řádcích vám poskytneme několik rad.

Kde žádat o vízum do Ruska?

Žádost o ruské vízum lze podat na ruských konzulátech a na velvyslanectvích. Existují také speciální vízová centra, jež zajišťují právě ruská velvyslanectví. Mnohdy s vyřizováním těchto dokumentů souvisí spousta průtahů a potíží. Především při ubytování v soukromí při registraci vznikají velké komplikace, které vás bezesporu dokážou hodně zdržet. Pokud navíc vízum Rusko pojímá jméno jiného subjektu než reálná přijímací strana, vše se značně protáhne. Uvažujete-li o získání víza až na hraničním přechodu, tak na tuto myšlenku rychle zapomeňte.

Jak vypadá vízum do Ruska?

Máte představu o podobě těchto dokumentů? Vízum Rusko vydá v podobě štítku, jenž se vlepí přímo do pasu. V momentu, kdy vstoupíte na území Ruské federace, dostanete do pasu razítko, které bude obsahovat datum vašeho příjezdu. To jasně stanoví, kdy vstoupíte na půdu Ruska, a přesně danou dobu nebude možné překročit. Mimo jiné obdržíte také migrační kartu, již musíte mít neustále při sobě. Ztratíte-li ji, může vám novou vystavit jen Ústřední migrační služby Ministerstva vnitra.

Vsaďte na specialisty

Že nechcete absolvovat zdlouhavé jednání a riskovat neúspěch při získání víz? Vsaďte na specialisty! Na vizum-viza.cz si lze pohodlně objednat vyřízení vašich dokumentů pro vstup na území Ruska. Získat můžete pohodlně a rychle jak turistické, tak třeba služební či multivízum.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

1 komentář

  1. janabratanova@seznam.cz'Jana Bratanová Odpovědět

    Chtěla bych se vás zeptat, jestli se v tom tedy vyznáte, stačilo by mi to tady? rusko-viza.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *