Dubai Bur

Citymax Bur Dubai:Když se podaří dovolená Dubaj last minute

Pokud uvažujete o letošní dovolené na poslední chvíli a chtěli byste ji obléct do exotického hávu, pak se vyplatí Dubaj. Dovolená v této exotické zemi vám nabídne neskutečné zážitky a lokality, jež stoprocentně stojí za to navštívit. My se ale zaměříme spíše na ubytování v Dubaji. To může mít různé podoby. Naším tipem je komplex Citymax Bur Dubai, který slibuje maximální komfort se vším všudy. Nudit se tedy rozhodně nebudete.

Příhodná poloha hotelu

Samotný hotel zaujme již jen svou příhodnou polohou. Nachází se totiž v samotném srdci Dubaje, a to konkrétně v historickém centru Bur Dubai. Od mezinárodního letiště v Dubaji je to sem pouhých 9 kilometrů. Pěšky je zdolávat nebudete. Stačí jen nastoupit do metra a ze zastávky to budete mít již jen 10 minut. Hned vedle hotelu najdete velké nákupní centrum, kde si můžete vybírat sortiment podle vlastních představ. Patříte-li mezi mě náročné turisty, kteří nevyžadují návštěvy spousty historických budov, jste na správném místě.

Bohaté vybavení hotelu

Hotel je typický velmi pestrým vybavením, na které se budete moci spolehnout. Uvítá vás vstupní hala s recepcí, kde naleznete i směnárnu. Připojit se k internetu budete moci prostřednictvím wi-fi po celém prostoru recepce. Pochutnat si na nejrůznějších dobrotách budete moci v jedné hlavní restauraci a také v podniku „a la carte“. Ochutnat vynikající tradiční indické i čínské dobroty rozhodně stojí za to. Odpočinout si budete moci třeba u bazénu lokalizovaného na střeše hotelu.

Ceny a další podrobnosti

Co se týká ceny, záleží na tom, kterou část hotelu budete volit. Jestliže budete chtít ušetřit a postačí vám tři hvězdičky, vyjde pokoj na jednu noc zhruba na 3 americké dolary na jednu noc. U pětihvězdičkové části se cena logicky zvedá na 5,5 amerického dolaru za jednu jedinou noc. Na pláže můžete vyrazit kamkoli po Dubaji. Nachází se zde totiž placené pláže, které jsou dokonale upravovány.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *