Dino park

Dino park ve Vyškově vám zabije den s dětmi, ale…

Potřebujete zabavit vlastní děti a nevíte, kam vyrazit na výlet? Pak rozhodně stojí za vyzkoušení některý z dino parků, jichž je dnes po republice vcelku dost. My se zaměříme na ten vyškovský, který jsme měli možnost navštívit. Děti byly samozřejmě nadšené, nicméně ne všechno bylo zcela podle našich představ. Podívejme se tedy jak na klady, tak i na zápory tohoto zábavního parku. Třeba i vás nalákáme, případně naopak odradíme.

Tyranosaurus

Dvě části, přejezd vláčkem

Přímo do samotného dino parku se určitě nedostanete. Prvně je zapotřebí přijet k ZOO ve Vyškově, kdy bude váš výchozí bod. Odtud po zaplacení vstupného jak do ZOO, tak i do dino parku, můžete za pravěkými monstry směle vyrazit. Odveze vás tam turistický vláček, v případě extrémního počtu lidí autobus. My jsme měli to štěstí, že jsme se napoprvé do vláčku vlezli. Poměrně nepříjemné bylo jen zjištění, že vláček jede vcelku frekventovanou komunikací, a dokonce ve finále nadjíždí také dálnici. Provoz je hustý, všude auta, smog a cesta trvá okolo 20 minut.

Dino park

Na dobré klasické teplé jídlo zapomeňte

Samotný příjezd do dino parku je jako ve Flinstoneových. Slyšíte komentář, vidíte ještěry. Děti jsou u vytržení a vy ani nestíháte číst si o jednotlivých exemplářích podrobnosti. Přesto si ale najdete čas na některé specifické atrakce typu Dino bike. Na obráceném kole můžete brázdit po lanovce skoro celý dino park. Z výšky je pohled na pravěká zvířata úžasný. Samozřejmě si za něj ale připlatíte. Poměrně velkým problémem v tomto dino parku je jídlo. Ne každému sedí smažené rychlovky a klobása z udírny. Vařená kukuřice je opravdu málo…

Vyškovská ZOO

Snahu nelze upřít

malé ZOO připomínající babiččin dvorek se děti také pobaví. O dobrém jídle nemůže být řeč, nicméně zmrzlinu tady mají, rychlovky také a snaží se i o vznik nových ohrad a příbytků pro zvířata. Ve finále zabrousíte do obchůdku se suvenýry a můžete jet domů. Rutina, pro děti fajn, ale jinak vcelku nuda.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *