Ski Bukovka

Dolní Morava, Ski Bukovka a Kopřivná: Jaké novinky letos chystají?

Víte, že na Klínovci dokázali elegantně rozšířit některé sjezdovky? Vždyť jen Dámská získala jednou takovou šířku! Tato zpráva je poměrně známá, nicméně své služby inovovaly i mnohé jiné třeba poněkud menší skiareály. Typickým příkladem budiž trojice Dolní Morava, Ski Bukovka a Kopřivná. Pojďme se tedy na tyto novinky podívat poněkud podrobněji v následujících řádcích.

Dolní Morava ve znamení nové sjezdovky i restaurace

Poměrně hojně vyhledávaným zimním střediskem je bezesporu Dolní Morava. Pod Kralickým Sněžníkem se máte určitě na co těšit. V první řadě zaujme nová modrá sjezdovka o délce 1050 metrů. Samozřejmě bude po celé délce dosněžované technickým sněhem a nejvíce se z ní budou radovat rodiny s dětmi. Nádherné výhledy na Kralický Sněžník a také na stezku v oblacích nabídne nová panoramatická restaurace Skalka nacházející se i u horní stanice čtyřsedačky. Modernizace dostála i půjčovna zimního vybavení, kde si lze vypůjčit i kompletní výbavu pro skialp.

Ski Bukovka nabídne inovovaný snowpark Čenkovice

Jestliže patříte spíše mezi milovníky řádění na sněhu, rozhodně se vydejte do Orlických hor. Ski areál Buková hora zainventoval do rekonstrukce snowparku v Čenkovicích. Vždyť právě v něm začínala i Šárka Pančochová. Mimo jiné v tomto areálu koupili také novu rolbu PistenBully a opět bude fungovat Apresski Čenkovice.

Ski Bukovka

Naprosto nažehlené svahy v Kopřivné

Pokud se vydáte do Jeseníků, nezapomeňte na Kopřivnou. Ani tady nezahálí. Pochlubit se mohou novou rolbou Kassbohrer 600, která bude upravovat svahy u moderní vyhřívané šestisedačky. Několik desítek milionů korun se tady investovalo do zasněžovacího systému, takže podklad by měl být dokonalý. Ochuzeny nezůstaly ani restaurace a bary. Postaráno tady o vás bude skvěle.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *